Daredevil, Sürpriz Bir Diziyle Birlikte Nihayet Ekranlara Geri Dönüyor

Marvel hayranları, sürpriz bir şekilde iptal edilen Daredevil’i bir daha ne zaman göreceği konusunda son derece endişeliydi. Charlie Cox’un canlandırdığı karakter ile ilgili ortaya birçok iddia atılsa da şimdilik özlediğimiz karakteri Spider-Man: No Way Home dışında başka bir dizide de görme ihtimalimiz bulunuyor.

Marvel hayranları, sürpriz bir şekilde iptal edilen Daredevil'i bir daha ne zaman göreceği konusunda son derece endişeliydi. Charlie Cox'un canlandırdığı karakter ile ilgili ortaya birçok iddia atılsa da şimdilik özlediğimiz karakteri Spider-Man: No Way Home dışında başka bir dizide de görme ihtimalimiz bulunuyor.

Marvel hayranları, sürpriz bir şekilde iptal edilen Daredevil‘i bir daha ne zaman göreceği konusunda son derece endişeliydi. Charlie Cox‘un canlandırdığı karakter ile ilgili ortaya birçok iddia atılsa da şimdilik özlediğimiz karakteri Spider-Man: No Way Home dışında başka bir dizide de görme ihtimalimiz bulunuyor.

2018 yılında iptal edilmesinin ardından Marvel hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Daredevil’i bir daha nerede ve ne zaman göreceğimiz büyük merak konusu olmuştu. Charlie Cox’u Dare Devil rolünde son bir kez Aralık ayında çıkacak Spider-Man: No Way Home adlı filmde görecek olmamız gittikçe kesin bir hal alırken, bazı güvenilir kaynakların açıkladığı bilgiye göre başka bir yapımda da özlediğimiz karakteri tekrar izleyebilme ihtimali bulunuyor.

Tamamen dizi ve film odaklı bir internet sitesi olan Giant Freaking Robot, Marvel’ın yeni dizilerinden Hawkeye’da Dare Devil’i görme ihtimalimiz olduğunu açıkladı. Çekimleri tamamlanan Hawkeye, önümüzdeki dönemde Disney+‘ta MCU hayranlarıyla buluşacak ve söylenenlere göre bu dizi, Dare Devil’in dönüşünü de konu alacak.
İddialara göre Hawkeye’da Echo ve Daredevil tekrar bir araya gelecek

Daredevil’in iptal edilmesinin ardından karakterin bir daha ne zaman MCU‘ya döneceği merak konusu olmuş, ortaya birçok iddia atılmıştı. Bu iddiaların arasında en güçlü olanı Cox’u Spider-Man: No Way Home filminde görecek olmamızdı ancak bunun yanısıra ortalıkta Daredevil’in She-Hulk dizisinde ve Netflix‘te yayınlanacak Defenders adlı yapımda Luge Cage ve Iron Fist ile birlikte yer alacağı söyleniyordu.

Şimdilik bu iddialardan hangisi doğru, hangisi yanlış kesin olarak bilinmiyor ancak aralarındaki en güçlü iddia, Daredevil’in Marvel evrenine dönüşünün Hawkeye dizisi ile birlikte olacağı yönünde. Giant Freaking Robot’un açıkladığı bilgilere göre Daredevil dizisinde ana karakterle romantik anlar yaşayan Echo, Hawkeye’da yer alacak ve ikili bu dizide tekrar yanyana gelecek.

Kaynak :https://wegotthiscovered.com/tv/charlie-coxs-daredevil-reportedly-role-hawkeye/  

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Yıllarca 'mobil odaklı' bir uygulama olarak varlığını sürdüren Instagram, web kullanıcılarına kulak vermeye başlamış durumda. Paylaşılan ekran görüntülerine göre Instagram, web yani bilgisayardan fotoğraf yüklemeye izin vermeye hazırlanıyor.

İçerik Oluşturucular Toplanın: Instagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme Özelliği Geliyor

TÜBİTAK çatısı altında geliştirilen VLP aşısından sevindirici bir haber geldi. Aşı çalışmalarına katılan Doç. Dr. Ümit Savaşçı, VLP aşısının diğer mutasyonlara karşı etkili olduğunu ve herhangi bir yan etkisinin olmadığını açıkladı.

TURKOVAC’tan Sonra İlaç Gibi Haber: VLP Aşısı, Tüm Mutasyonlara Karşı Etkili