1. Ana Sayfa
  2. Genel

D-Smart Ücretsiz İnternet Paketi Eset Smart Security Yükleme

D-Smart Ücretsiz İnternet Paketi Eset Smart Security Yükleme
+ - 0

D-Smart ile Eset Antivirus şirketinin yaptığı anlaşma gereği D-Smart internet kullanıcıları 6 ay Eset Smart Security Antivirus programını ücretsiz kullanabilecekler. Kullanıcıların ücretsiz Antivirus programını nasıl yükleyecekleri ile ilgili açıklamaları aşağıda inceleyebilirsiniz. D-Smart şirketi ile internet bağlantı anlaşmanız varsa son gelen e-posta hesap extranız üzerinde Eset Smart Security Antivirus programının 6 ay süreli ücretsiz kullanım bilgilerini görmüş olmalısınız. Bende D-Smart internet kullanıcısı olduğumdan Eset Smart Security Antivirus programını kendi bilgisayarıma kurdum. Kurulum aşamalarında zorluk çekmemeniz için ilgili bilgileri aşağıda belirtiyorum. Yapmanız gereken işlemler ile ilgili adımları takip ederek sizde ücretsiz sunulan Eset Smart Security Antivirus programını kısa sürede bilgisayarınıza kurabileceksiniz.

D-Smart sitesine giriş bilgileri :
1. D-Smart sitesine buradan giriş yapın.
2. Site girişi yaptığınızda sağ üst kısımda iki ad buton göreceksiniz. Sol taftaki butona tıklayın ve siteye giriş yapın. Daha önceden site girişi yapmadı iseniz üyelik işlemlerinizi tamamlayın.
3. Menü çubuğunda İnternet ismi üzerine mausu yanaştırın. Açılan pencerede sağ tarafta daha fazlasını göster ismine tıklayın.

4. Yeni bir pencere açılacak. Açılan pencere içindeki seçeneklerden Güvenlik paketine tıklayın ve dikey çubuğu aşağı kaydırın. Eset’i nasıl kullanabilirim? Başlık ismi altında yazılanları okuyun. Siteye giriş yaptığınız e-mail bilgilerinize gelen e-mailde, Kullanıcı adı ve Şifre göreceksiniz.
5. Daha önce kullandığınız bir Antivirus programı varsa önce kaldırın. Eset Smart Security Antivirus program indirme buton yardımı ile program kurulum setup’ını indirin. İndirdiğiniz icon .exe ile programı başlatabilmeniz için çift tıklayın ve kurulum aşamalarını takip edin.
6. Kurulum aşaması sırasında 3 ad. seçenek göreceksiniz. Bu seçeneklerden 2. kısımda kullanıcı adı ile başlayan seçeneği işaretleyin ve devam edin.
7. Açılan pencerede e-mailinize gelen, Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kuruluma devam edin. Kurulum aşamasında kullandığınız ülke dili, Windows işletim bilgisi ve diğer bilgiler otomatik algılanarak kurulum tamamlanacaktır.
8. Kullanım seçeneklerinde farklı bir yerden giriş yapmış olabilirsiniz. Bu defa sol üstte Tv ve İnternet yazan kısımdan İnternet ismine tıklayarak menüdeki Eset Koruma Programı ismine tıklayarak yukarıda anlatılan adımları takip ederek kurulum aşamalarına devam edin.9. Kurulum şamalarında halen zorlanıyorsanız, online okuyabileceğiniz .pdf dosyasına buradan ulaşabilir veya Eset Smart Security sayfasına girerek daha fazla bilgileri inceleyin.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap