Çukur’un yeni sezon tarihi belli oldu! Çukur yeni sezon ne zaman?
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Çukur’un yeni sezon tarihi belli oldu! Çukur yeni sezon ne zaman?

0

Çukur dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı belli oldu. Heyecan dolu sezon finalinin ardından beklemede olan dizi severlerin yanıtını günlerdir araştırdığı Çukur’un yeni sezon yayın tarihi, yayıncı kanal tarafından açıklandı. 

Peki, Çukur’un yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz haziran ayında bol aksiyonlu bir sezon finali ile yayın hayatına kısa bir ara veren Çukur dizisinin merakla beklenen yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu. Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un yeni sezonda kadrosuna katılacak oyuncular belli olmaya başlamış, yeni sezona dair ipucu veren fragmanlar da izleyici ile paylaşılmıştı. Peki, Çukur’un yeni sezon ne zaman?

Hafızalara kazınan sezon finalinin ardından merakla yeni sezonu beklenen Çukur’un 2. sezon başlagıç tarihi dizi severlerle paylaşıldı. Çukur’un 2. sezon ilk bölümü 17 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’da ekranlarda olacağı açıklandı.

İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir ve ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır.

 Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sırada öngöremedikleri bir gelişme olur. Kartlar yeniden dağıtılacaktır. Yamaç kendini sadece kendi istediği gibi yaşamaya odaklamış, yarını düşünmeyen genç bir adamdır. 

Bir gece kendisi kadar, yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadınla tanışır. Kadının adı Sena’dır. Kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Yamaç’ın Sena’ya söylediği gibi “ölene kadar mutlu” yaşayacaklarını düşünen genç sevgililerin arasına Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesi girer. Sena, Yamaç’ın peşinden bu ailenin içine girerken ikisi de hayatlarında bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemektedir. 

Senaryo: Gökhan Horzum 

Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu 

Yönetmen: Sinan Öztürk İdari 

Yapımcı: Yamaç Okur 

Müzik: Toygar Işıklı 

2. Yönetmen: Özgür Sevimli 

Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay 

Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu Oyuncu 

Kadrosu: 

Yamaç: Aras Bulut İynemli Sena: Dilan Çiçek Deniz Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil İdris: Ercan Kesal Sultan: Perihan Savaş Emrah: Alperen Duymaz Selim: Öner Erkan Aliço: Rıza Kocaoğlu Muhittin: Nebil Sayın Celasun: Kubilay Aka

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/cukurun-yayin-tarihi-belli-oldu-cukur-yeni-sezon-ne-zaman-40950455

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap