Çukur 38. bölüm 2. fragman yayınlandı! Vartolu, Cumali’yi kurtarıyor!
 1. Anasayfa
 2. Genel

Çukur 38. bölüm 2. fragman yayınlandı! Vartolu, Cumali’yi kurtarıyor!

0

Çukur dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları Show TV’de ekrana geliyor. Yeni bölümde Cumali alıkonuluyor. İçeride bir köstebek olduğu anlaşılıyor. Vartolu, Cumali’yi kurtarmaya yelteniyor. İşte Çukur 38. yeni bölüm fragmanları ve son bölüm özeti.

Çukur yeni bölüm fragmanları izleyicilerin merakını daha da artırdı. Yeni bölümde Cumali’nin başına neler gelecek? Meliha’nın adını duyan Sultan’ın tepki vererek İdris’i şaşırttığı tanıtımda Çeto’nun, Celasun’a “Çaresiz bir adamın önünde durma çünkü onun kararlılığı kimsede yoktur!” sözleri dikkat çekiyor. Çeto’nun kimin için ölüm emri verdiği merak uyandırırken, silahlı adamlar tarafından takip edilen Cumali’nin kendisini bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacağı heyecanla bekleniyor. Akşın’ın hayali yemeğinin yangın çıkardığı korku dolu anlar ise heyecanı yükseltiyor.

ÇUKUR 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 


Kaynak:https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/cukur-38-bolum-2-fragman-yayinlandi-vartolu-cumaliyi-kurtariyor/

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir