1. Ana Sayfa
  2. Genel

Cool Text web sitelerinde kullanılabilen 29 yeni yazı tipi fontunu eklediklerini duyurdu

Cool Text web sitelerinde  kullanılabilen 29 yeni  yazı tipi fontunu eklediklerini duyurdu
0

Cool Text, Web site, Blog tasarım düzenleme araçları arasında “grafik,logodüğmefont,” gibi popülitesini koruyan Cool Text ürün gamına 29 yeni yazı tipi fontunu ekleyerek çalışmalarına devam ediyor. 

 
Web siteniz veya Şirketinizin logosunu, blog/sitenizin başlık yazılarını, blog’unuzun menü çubuğu düğmelerini, yazı fontlarını, veya butonlarını artık değiştirebilirsiniz.

Cool Text, web sayfaları için Ücretsiz bir grafik jeneratörü ve başka hiçbir yerde tasarım çalışmalarının olmadığı etkileyici bir logoya ihtiyaç duyarsınız! sadece ne tür bir resim istediğinizi seçin. Ardından formunuzu tamamlayın ve kendi özel imajınızı anında oluşturun.
Cool Text, bu gün ki tarih “16.08.2017” itibari ile 1,958 fonta sahiptir.Bu yeni yazıların birçoğu şık süslü başlıklar ve logolar oluşturmak için size yol gösterip ilham verecektir. En son eklenen yazı metinlerini buradan inceleyebilirsiniz.
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap