İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Chrome Uzak Masaüstü Uzantısı Güncellendi Yetkiler Değişti

Chrome Uzak Masaüstü Uzantısı Güncellendi Yetkiler Değişti
+ - 0

Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı güncellenerek kullanım yetkileri değiştirildi. Uzaktan Masaüstü uzantısını bilgisayarınızda olabilecek bir sorunu çözme yardım alma ve yardım etme gibi işlemler için kullanabilirsiniz. Google Chrome’un ücretsiz Uzaktan Masaüstü uzantısını, bilgisayarınıza kurup sınırsız kullanmanın tadını çıkarın. Google Chrome uzaktan masaüstü uzantısı bizler için neden çok önemlidir? Uzak masaüstü iletişimi sağlayan birçok program’ın mevcut olduğunu biliyorsunuz.  Ancak! Hepsini denediğinizde son zamanlarda bu programların ticari ağırlıklı çalıştıklarını kullanıcılarına sınırlı bir kota uygulaması başlattıklarını göreceksiniz. 

İlgili Makale : Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı Ekle

Birçok arkadaşlarımızın sorunlarını diğer uzaktan masaüstü programları ile bilgisayarına giriş yaparak çözüp, yardımlaşma işlemi artık maalesef  süreli ve kısıtlı. Dolayısı ile yapmak istenilen işlem program sahiplerince artık ticari bir gözle görülmekte. Ancak burada imdadımıza Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı devreye giriyor. 

Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantı App’lerinin başlangıç tarihi çok yeni olduğundan ister istemez bazı giriş, maus ile tıklama gibi sorunları da beraberin de getiriyor. Bu durum geri bildirim yorumlar ve anketler ile desteklenerek sorunlarda yavaş yavaş yok edilmeye başlandı. Bugün 16.06.2015 tarihi itibari ile Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı  44.0.2403.44 sürümüne güncellendi ve güncelleme ile birlikte erişim yetkilerinde de yenilikler yapılarak kullanım güvenliği arttırıldı.

Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısının 44.0.2403.44 sürümünü yapılandırırken aldığınız mesaj bilgilerini inceleyerek onaylayın. Güvenli bir uzaktan bağlantı için alınan bu yeni uygulamayı kullanmak istiyorsanız, onay vermek zorundayız. Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı ile ilgili mesajı aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap