Chris Pratt’in Başrolünde Yer Alacağı The Tomorrow War’un Fragmanı Yayınlandı

Amazon Studios’un yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Chris Pratt ve Yvonne Strahovski gibi başarılı isimlerin yer aldığı The Tomorrow War’un fragmanı yayınlandı. Bilim kurgu ve aksiyon temalı film, 2 Temmuz 2021’de Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Amazon Studios'un yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Chris Pratt ve Yvonne Strahovski gibi başarılı isimlerin yer aldığı The Tomorrow War'un fragmanı yayınlandı. Bilim kurgu ve aksiyon temalı film, 2 Temmuz 2021'de Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

Amazon Studios‘un yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Chris Pratt ve Yvonne Strahovski gibi başarılı isimlerin yer aldığı The Tomorrow War’un fragmanı yayınlandı. Bilim kurgu ve aksiyon temalı film, 2 Temmuz 2021‘de Amazon Prime Video‘da yayınlanacak.

Chris Pratt’in başrolünde yer alacağı bilim kurgu ve aksiyon temalı The Tomorrow War adlı filmin fragmanı yayınlandı. İlk başta yapımcılığını Paramount Pictures‘ın üstlendiği filmi, daha sonrasında Amazon Studios satın almıştı ve film, sadece Prime Video‘da yayınlanacak.

Yaklaşık 200 milyon dolar karşılığında hakları satılan filmin yönetmen koltuğunda Nightwing, Lego Batman Movie gibi yapımların arkasındaki isim Chris McKay otururken, senaristliği de Zach Dean üstlenmiş durumda. Filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Pratt dışında Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Edwin Hodge ve Sam Richardson yer alıyor.

Film, 2051 yılında dünyayı uyarmaya gelen zaman yolcularını konu alıyor

The Tomorrow War, uzaylıların dünyayı istila ettiği ve zamanda yolculuk yapan bir grubun dünyayı kurtarma çabalarını anlatacak. 

 
Bütün dünyayı gelecekte yaşanan bir savaş hakkında uyarmak isteyen bir grup, 2051 yılına dönüp tüm dünyayı şoke ederek, 30 yıl sonra kaybedecekleri bir savaş hakkında insanları uyarmaya çalışacak.Çocuklarıyla birlikte mutlu bir babayken istemeden de kendini savaşın içinde bulan Chris Pratt’in başrolde oynayacağı bu film, 2 Temmuz 2021‘de Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Türkiye’de bulunan film severler, 7,90 TL karşılığında Amazon Prime’a üye olarak The Tomorrow War‘u seyredebilecekler.

Kaynak :https://www.indiewire.com/2021/05/the-tomorrow-war-trailer-chris-pratt-amazon-1234640299/

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Microsoft'un son güncellemesi ile bir anda görev çubuğunda beliren "haberler ve ilgi alanları" simgesi hoşunuza gitmedi mi? İlgi alanları simgesinin nasıl kapatılacağını açıklıyoruz.

Windows 10’un Yeni “Haberler ve İlgi Alanları” Bölümü Nasıl Kapatılır?

Edge 91 ile ilgili beklentileri artıran bir açıklamada bulunan Microsoft, işletim sisteminin yeni sürümü ile Edge'in, Windows 10'da en iyi performans sunan tarayıcı olduğunu iddia etti.

Microsoft: Edge Artık Windows 10’da En İyi Performans Sunan Tarayıcı