Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ Dizisinden İlk Fragman Geldi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ Dizisinden İlk Fragman Geldi

0

Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ Dizisinden İlk Fragman! [Video]

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni dizisi Erşan Kuneri’nin ilk fragmanı bugün yayımlandı. Dizi, birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı kadrosuyla 13 Mayıs’ta Netflix’te yayımlanacak.

Cem Yılmaz’ın uzun süredir beklenen, efsane karakterini yeniden ekranlara taşıyacak yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri, geçtiğimiz günlerde çıkış tarihine kavuşmuştu. Netflix, dizinin çıkış tarihini 13 Mayıs olarak paylaşırken, aynı zamanda Erşan Kuneri’den ufak bir nota yer vermişti. Bugün, 10 gün sonra Netflix’e gelecek dizinin ilk fragmanı yayımlandı.

Netflix Türkiye tarafından yayımlanan fragman, Erşan Kuneri dizisinin nasıl bir atmosfere sahip olacağını net şekilde gösterdi. “Kuneri Film sunar: yedi film birden” açıklamasıyla paylaşılan fragman, dizide Kuneri’nin neyin peşinde olacağına dair ipuçlarını da verdi.

Erşan Kuneri fragmanı:

GORA ile tanıştığımız karakter Erşan Kuneri’yi konu alacak olan dizi, oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya gibi pek çok ünlü isme yer veriyor. Dizinin konusuysa şu şekilde paylaşılmıştı:

“70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.”

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir