Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayımlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayımlandı

0

Bugün Yayınlanan Erşan Kuneri Dizisinin Her Bir Bölümü İçin Fragman Paylaşıldı: Ebenin Avı, Kuru Murad ve Dahası [Video]

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi bugün Netflix’te yayımlandı. Netflix Türkiye, dizinin 7 bölümü için ayrı ayrı fragmanlar paylaştı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın efsane karakterini yeniden ekranlara taşıyacağı dizisi Erşan Kuneri, bugün Netflix’te yayımlandı. Bugüne kadar yayımlanan fragmanları ve posterleriyle diziye olan ilgi epey artmışken, diziyi merakla bekleyenler bugün itibarıyla 8 bölümlük ilk sezonu izlemeye başladılar.

Netflix Türkiye de Erşan Kuneri’nin yayımlanmasıyla birlikte diziye özel farklı bir uygulamaya imza attı. Platform, her bölümünde farklı bir Kuneri filmi işleyen Erşan Kuneri’nin bölümleri için fragmanlar yayımladı. Toplam 8 bölüm için yayımlanan 7 fragman, bölümlerin isimleriyle birlikte paylaşıldı.

Erşan Kuneri bölüm fragmanları:

Kuru Murad (1. Bölüm)

Ebenin Avı (2. Bölüm)

Kooperatif Kemal (3. Bölüm)

Kötü Mal (4. Bölüm)

Faqbadi (5. Bölüm)

Er-Man (7. Bölüm)

Doyamadım (8. Bölüm)

Erşan Kuneri hakkında:

GORA ile tanıştığımız karakter Erşan Kuneri’yi konu alacak olan dizi, oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Can yılmaz, Merve Dizdar, Baran Akbulut, Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya gibi pek çok ünlü isme yer veriyor. Dizi, 70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri’nin farklı türlere de el atmaya karar vermesini konu alıyor.

Erşan Kuneri fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir