Cem Yılmaz, Bir Sonraki Filmini Duyurdu
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Cem Yılmaz, Bir Sonraki Filmini Duyurdu

0

Cem Yılmaz, Bir Sonraki Filmini Duyurdu: Bir Karakter Daha Geri Dönüyor!

Cem Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bir sonraki filmini duyurdu. Yılmaz, yeni filminin Ayzek karakterini konu alacağını paylaştı.

Son olarak Erşan Kuneri karakterini yeniden dünyamıza taşıyan karakterle aynı isimli dizisiyle ekranlara gelen Cem Yılmaz, bugün yeni bir duyuru yaptı. Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü komedyen, bir sonraki yapımı olacak yeni filmini resmen duyurdu.

Cem Yılmaz’ın duyurduğu yeni filmi, 2019 yılında Karakomik Filmler 2: Emanet, Deli  yapımıyla hayatımıza giren Ayzek karakterinin kendi filmi olacak. Yılmaz, Instagram paylaşımında filmde ne anlatılacağına dair de bir ipucu verdi. Cem Yılmaz’ın paylaşımı şu şekildeydi:

Cem Yılmaz’ın Ayzek duyurusu:

 
Bu gönderiyi Instagram’da gör

Cem Yılmaz (@cmylmz)’in paylaştığı bir gönderi

“Ayzek in çalıştığı feribot hattı biz filmi çektikten 3 ay sonra kaldırıldı.Artık o arabalı vapur yok.Peki sonra ne oldu.Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz.Do not Disturb. Joker dönerse Ayzek de döner bu kadar basit.”

Yılmaz, yeni filminin hangi platformda yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi paylaşmadı. Yılmaz’ın paylaşımında yer alan görselde de buna dair bir ipucu bulunmadı. Bununla birlikte filmin ne zaman vizyona gireceği de paylaşılmadı.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir