1. Ana Sayfa
  2. Genel

CCleaner v5.26 Bakım Temizleme Optimizasyon Aracı İndir

CCleaner v5.26 Bakım Temizleme Optimizasyon Aracı İndir
0

CCleaner v5.26, Sistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyon aracı ile Windows işletim sisteminize “Bilgisayar” bakım yaparak ilk günkü hızına ulaşın.

CCleaner Sistem Bakım Aracı daha fazla performans sağlamanın yanında Firefox, Opera ve Thunderbird’de gelişmiş temizlik getiriyor! Sistem temizliği konusunda birçok kullanıcının bir numaralı tercihi olan CCleaner bilgisayarınızı hızlandırmak için kullanmanız gereken en temel bakım araçlarını bünyesinde bulunduruyor.

CCleaner Bilgisayar İşletim Sistemini ilk günkü hızına dönüştürmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş gereksiz çerezler, atık dosyalar ve gereksiz uzantıları temizleyen bir programdır.

CCleaner, V5.26 yeni sürümü, Microsoft Windows’un en iyi sistem bakım aracı olması nedeni ile güvenle kullanabileceğiniz yazılımlar arasında yer almaktadır. Varsayılan ayarlar ile kullanılması önerilir.

CCleaner İndirmek İçin;

Ücretsiz serbest sürüm CCleaner indir veya alternatif Piriform Web sitesindeki ücretsiz sekmesinden CCleaner programını yükleyebilirsiniz.

CCleaner İlgili Makaleler:

→ CCleaner proğramını nasıl kullanacağız?

→ CCleaner Gereksiz Sistem Geri Yüklemeyi Kaldırma

Sistem gereksinimleri:

Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP, 32-bit ve 64-bit sürümleri dahil.

Ayrıca, CCleaner ile ilgili YouTube videosunu izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap