Captain Marvel Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Captain Marvel Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

0

Marvel hayranlarının merakla beklediği Captain Marvel filminin ikinci fragmanı yayınlandı.

Son dönemde Marvel filmleri oldukça çok konuşuluyor. Bir türlü üstündeki sır perdesi kalkmayan Avengers IV için pek çok söylenti ortalıkta dolaşıyor olsa da o filmden önce gösterime girecek bir başka film var, o da Captain Marvel. İşte o filmin yeni fragmanı yayınlandı.

İlk fragmanda hikayenin genel hatları gösterilmiş, bazı özel güçlere sahip olan Carol Danvers’ın hikayesi kısaca özetlenmişti. Bu fragmanda ise güçlerine nasıl kavuştuğu, anılarının kayması gibi sorunları, sahip olduğu güç biraz daha detaylı olarak gösterilmiş.

Filmin süresi boyunca birbiriyle savaşan iki ırk. Danvers savaşta yakalanıp Kree adına savaşarak sona erer, fakat bir şekilde Nick Fury ile de bir şekilde ilgilenir.

Carol Danvers’ın anılarını kaybettiğini biliyoruz. Kree Starforce’un yeşil kıyafeti ile başladığını biliyoruz. Ve sonunda filmin sonundan önce klasik kostümünü aldığını biliyoruz. Ayrıca filmin sonunun Avengers 4’ebağlanacağını biliyoruz, ama nasıl olduğunu bilmiyoruz.

Kaptan Marvel , 8 Mart 2019‘da sinemaya geliyor. Avengers 4 , Mayıs ayında devam edecek, ancak şanslıysak, 2018’in bitiminden önce de bir Avengers 4 fragmanı alabiliriz.

Görüntü Kaynağı: Marvel Studios
Kaynak:  https://bgr.com/2018/12/03/captain-marvel-trailer-monday-night-football/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap