1. Ana Sayfa
  2. Genel

Canlı Olarak İzleyebileceğiniz Dünya Şehirleri

Canlı Olarak İzleyebileceğiniz Dünya Şehirleri
+ - 0

Karantina Günlerinde Canlı Olarak İzleyebileceğiniz Dünya’nın Ünlü Şehir Noktaları
Kendimizi dış dünyadan izole ettiğimiz ve eve kapandığımız şu günlerde vakit doldurmak için yapacak yeni aktiviteler arıyor. Yapacağınız bu aktivitelerden bir tanesi de dünyanın farklı şehirlerini canlı olarak izlemek olabilir.

Çin’de ortaya çıkan ve neredeyse tüm dünyaya yayılan koronavirüs, dünyanın birçok ülkesinde günlük yaşamı neredeyse felç etmiş durumda. Açıklanan resmi rakamlara göre şu an dünya genelinde koronavirüsle bağlantlı 664 bin 731 vaka, 30 bin 892 ölüm gerçekleşmiş durumda.

Özellikle belirli kişilerde ölüme sebep olan bu virüsün daha fazla yayılmaması, sağlık sistemlerine ve sağlık çalışanlarına daha fazla yük bindirmemesi için yetkililer tarafından evde kal uyarıları yapılıyor.

Tabii zorunlu olmadığı sürece evden çıkmamamız gereken bu süreçte vakit geçirmek bazı şeyler yapmamız gerekiyor. Kendimizi dış dünyadan izole etmemiz gereken bu süreçte daha önce okumadığımız veya okumaya fırsat bulamadığımız kitapları okuyabilir; filmleri, dizileri, belgeselleri izleyebilir ve oyunları oynayabiliriz.

Dünyanın farklı noktalarını izleyin

Ayrıca dünyadaki birçok şehrin önemli noktalarını YouTube üzerindeki canlı yayınlarla da izleyebilirsiniz. İşte YouTube üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz dünya şehirleri;

Venedik, İtalya

Tokyo, Japonya

Xiao Wulai Skywalk, Tayvan

Las Vegas, ABD

Santa Monica, ABD

Ayrıca buradaki yayınlara ek olarak Hollanda’da Avustralya’ya kadar dünyanın birçok farklı şehrini, birçok farklı noktasını buradan izleyebilirsiniz. Peki, siz kendinizi izole ettiğiniz bu günlerde vaktinizi nasıl dolduruyorsunuz?
kaynak: https://bgr.com/2020/03/28/coronavirus-quarantine-amazing-livestreams-around-the-world/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap