Burun tıkanıklığını 25 saniyede geçiren yöntem
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Burun tıkanıklığını 25 saniyede geçiren yöntem

0

Soğuk havaların yüzünü göstermesiyle birlikte grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklar kendini göstermeye başladı.İşte 25 saniyede burun tıkanıklığını geçiren yöntem…

Soğuk havaların yüzünü göstermesiyle birlikte grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklar kendini göstermeye başladı.


Soğuk hava
ların kapımızı çaldığı şu günlerde grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklar kaçınılmaz oldu. Bu hastalığın en sıkıntılı tarafı ise burun akıntısı ve burun tıkanıklığı… Kişiye oldukça sıkıntı veren bu durumu yapacağınız 25 saniyelik bir yöntemle geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? 

Sosyal medyada yüklendiğinden beri 8 milyon izlenen videoyu sizler için adım adım anlatacağız. İşte burun tıkanıklığını 25 saniye içerisinde hiçbir ilaç kullanmadan geçiren yöntem…
1. Adım

Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının en yüksek noktasına kadar değdirin

Dilinizin ucunu, ağzınızın iç kısmının en yüksek noktasına kadar değdirin.
2. Adım

Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın tam ortasından olacak şekilde ileriye ve geriye hareketler yapın.

Orta parmağınızı ve işaret parmağınızı birleştirip kaşınızın tam ortasından olacak şekilde ileriye ve geriye hareketler yapın.

1.ve 2. adımı sırayla 20 saniye boyunca uygulayın.

Son olarak da nefesinizi tutun. Nefesinizi tutmak beyin yaşama iç güdüsünü dikkate alarak burun deliğinizi temizliyor.

Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak şekilde geriye doğru yaslayın.

Burnunuzu tıkayın ve kafasını çok fazla olmayacak şekilde geriye doğru yaslayın. Rahatsız olacak duruma geldiğinizde parmaklarınızı çekin ve burun tıkanıklığına elveda deyin.

Bu işlemi yaptığınızda dikkat ederseniz burun içinden çıtlama sesleri gelmekte. En azından buda bir yöntem ve günde birkaç kez deneyin.

Kaynak:   http://www.haber7.com/alternatif-tip/haber/2445582-burun-tikanikligini-25-saniyede-geciren-yontem

Bir blog (Günlük) neden önemlidir?

Günlük yaşantınızda, yaşanan her türlü olay ve tecrübeyi, bir daha yaşamamak veya yaşamak için edinilen bilgi ve tecrübeyi insanlığa aktararak insanlığınızı kendinize, dünya’ya ve diğer yaşama anlatma, kanıtlama içgüdüsüne ulaşmak için halen ücretsiz verilen bir blogBlogger sahibi olmaktır. 
İster kendiniz kurun yapılandırın, isterseniz Adnan Güney ile iletişime geçerek belli bir ücret karşılığında Blog sahibi olabilir, hatta daha fazlası ile Web site sahibi olabilirsiniz. Özgürsünüz..

Burun Tıkanıklı, Nefes Alamama: 

Burun tıkanıklıgı ve nefes alamama insanın yaşam kalitesini düşüren çok büyük bir rahatsızlıktır. Hekim olmadığımız için ancak yaşanan tecrübe ve düşüncelerimizi makul sınırlar içinde  paylaşabiliriz. Şu anda kullandığım bu araç, Blog, Blogger, neden bu kadar önemlidir daha iyi anlaşılabilir!

15 Yıldır burun tıkanıklığı yaşamış ve Doktorlara gide gele burun tıkanıklıgını %70 kontrol altına almış birinin tecrübelerinden yararlanmak isteyen arkadaşlar, okurlar, ilgili yazı altındaki, yorum kısmından dilerlerse sorularını iletip cevap alabilirler.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap