1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bu Mart ayında en çok beklenen oyunlar

Bu Mart ayında en çok beklenen oyunlar
0

Half-Life: Alyx (Valve) ile geri dönecek olan video oyunundaki en ikonik karakterlerden biri olan gizemli G-Man

DOOM Ebedi, Hayvan Geçişi veya Half-Life: Alyx, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için ayın yayınlarından bazıları

Video oyunu lansmanları açısından 2020’ye kadar sessiz bir başlangıçtan sonra, bu Mart yılın en güçlülerinden biri olmayı hedefliyor . Harika sürümler bekleniyor, ancak önümüzdeki dört haftayı işaretleyecek ikonik bir düello varsa, 20 Mart‘ta DOOM Ebedi ve Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar gibi iki başlıkta farklı – ve tamamlayıcı olarak – rol alacak. Bu arada ve çok fazla gürültü yapmadan, Valve’in sanal gerçeklik video oyunlarında Half-Life: Alyx ile devrim yapması mümkündür .

Daha sonra, PlayStation 4 , Xbox One , Nintendo Switch ve PC için bu Mart ayında gelecek olan en ilginç oyunlardan bazıları.

Perilerin Ori ve İradesi

Platformlar: Xbox One ve Windows 10

VİZYON TARİHİ: 11 MARTOri ve Blid Ormanı’nın devamı için çok uzun zamandır bekliyorduk ve eğer bir şey yanlış gitmezse, birkaç hafta içinde sonunda Ori dünyasına ve Wisps’in İradesine dalabiliriz . Viennese Moon Studios tarafından geliştirilen bu 2D platform, aksiyon ve keşif oyunu , ezici sanatsal tasarımıyla bir kez daha öne çıkacak. Piyasaya sunulduğu günden itibaren Xbox Game Pass hizmetinin tüm kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulacak, bu da Microsoft’un isteğe bağlı oyun hizmetinin neden şu anda en popüler olanı olduğunu gösteren yeni bir gösteri.

Nioh 2

Platformlar: PlayStation 4

VİZYON TARİHİ:
13 MART
Dark Souls serisinin adımlarını takip eden tüm oyunlardan Nioh, en başarılı öğrencilerden biri oldu. İlk taksitinin başlamasından üç yıl sonra, oyuncuları tehlikeli ve büyülü bir feodal Japonya’ya geri götürecek bir devam filmi geldi. Nioh 2 , diğer yeniliklerin yanı sıra oyuncuların kahramanlarını kişiselleştirmelerine izin verecek bir ön plan olacak. Team Ninja’nın (Ninja Gaiden) bu yeni aksiyon oyunu, daha zengin bir savaş sistemi sunmak için yeni mekanikler ve vaatler ekleyecek.

Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar

Platformlar: Nintendo Anahtarı

VİZYON TARİHİ: 20 MART

Lansmanlarla dolu bir 2019’dan sonra Nintendo , konsolu için iyi münhasır teklifler sunmaya devam etmekle yükümlüdür ve bu Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar kilit bir başlıktır. Japon şirketinin en çok beğenilen franchiselarından biri ve bu Nintendo Switch’teki prömiyeri olacak. Son Nintendo Direct’te görülen oyundan sonra oyun, bu serinin dünya çapında sahip olduğu milyonlarca hayranının beklentilerini karşılamaya söz veriyor. Bu vesileyle, oyuncular ıssız bir adada yeni bir hayata başlamalıdır, bu yüzden Hayvan Geçişinin ana yeniliklerinden biri: Yeni Ufuklar , kaynak yaratma ve toplama mekaniği olacaktır.

Ebedi DOOM

Platformlar: PC, PlayStation 4 ve Xbox One
VİZYON TARİHİ: 20 MART

Video oyunları dünyasındaki en ikonik şeytanlar bu Mart ayında Dünya’yı tekrar istila edecek. Bu uzun soluklu birinci şahıs aksiyon oyunlarındaki yeni taksit, franchise’ın muhteşem yeniden başlamasından neredeyse dört yıl sonra geri dönecek ve bunu en çılgın aksiyonla yapacak. In La Vanguardia biz birkaç saat ve bizim için oyunu denemek için fırsat oldu ilk izlenimler DOOM Eternal bu netice getirecek önemli gelişmeleri özetler.

Yarılanma ömrü: Alyx

Platformlar: PC için VR (HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Mixed Reality)
VİZYON TARİHİ: 23 MART

Half-Life: Alyx , bu ünlü birinci şahıs aksiyon oyunu serisinin sanal gerçekliğine sıçradı . Video oyunları tarihinde bir dönüm noktası olan etkili Half-Life 2’den on beş yıldan fazla bir süre sonra, distopik Şehir 17’nin sokaklarını tekrar ziyaret edebiliriz. Ancak, şimdi macera her zamankinden daha sürükleyici ve aynı şekilde olacak o Vana önceki iki taksit ile video oyun anlatı devrim Alyx olabilir katil uygulaması VR ihtiyacı olduğunu. Birçoğumuz bir bilgisayar ve bir sanal gerçeklik cihazı satın almak ve bu oyunun koşullarında eğlenmek için tasarruf etmek zorundayız.

Kanayan kenar

Platformlar: PlayStation 4 ve Xbox One
VİZYON TARİHİ: 23 MART
İngiliz stüdyosu Ninja Teorisi’nin yeni oyunu, 4vs4 ekipleri için üçüncü kişi ve çok oyunculu aksiyon savaşını birleştiriyor . Son haftalarda oynayabilen betalardan sonra bu unvan beklentisi gittikçe artmaktadır. Böylece, çok oyunculu atıcıların modasında diğer başlıklar gibi görünebilen şey , yavaş yavaş vahşi kişiliğini tanımladı.

Kaynak: https://www.lavanguardia.com/videojuegos/20200303/473957051999/juegos-esperados-lanzamientos-marzo-2020-ps4-xbox-switch-pc.html

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap