Bu Haftanın İzlenmesi Gereken 5 Fragmanı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bu Haftanın İzlenmesi Gereken 5 Fragmanı

0
Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı” ya da “Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?”  Bu hafta yayınlanan en yeni 5 fragman,

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle! bu haftanın yeni fragmanlarını izlemek için okumaya devam edebilirsiniz.

1. Gretel & Hansel

Grimm Kardeşler’in efsanevi masalına dayanan bir korku hikâyesini bizlere anlatmaya hazırlanan Gretel & Hansel filmi, Oz Perkins tarafından yönetildi. Başrollerinde Sophia Lillis ve Alice Krige isimlerinin yer aldığı yapımın senaryosu ise Rob Hayes tarafından kaleme alındı. Gretel & Hansel, 31 Ocak’ta vizyona girecek.

2. Uncut Gems

Tür olarak suç/komedi draması diyebileceğimiz Uncut Gems adlı filmde usta oyuncu Adam Sandler’ı başrolde göreceğiz. Howard Ratner isimli mücevher satıcısının başından geçen maceraları beyaz perdeye taşıyacak olan filmin yönetmenleriyse Benny ve Josh Safdie kardeşler. Bazı ülkelerde 25 Aralık 2019’da vizyona girmiş olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyse henüz belli değil.

3. Dracula

Netflix‘in yeni mini dizisi Dracula da bu hafta fragmanı yayınlanan yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda üç bölümden oluşacak olan dizide Kont Dracula efsanesini bir kez daha izleme şansı yakalayacağız. Dracula, 4 Ocak tarihinden itibaren Netflix üzerinden erişilebilir durumda.

4. Hunters

Al Pacino ve Logan Lerman‘ı göreceğimiz özel bir yapım olan Hunters, Amazon dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Get Out ve Us yapımlarından tanıdığımız Jordan Peele‘ın yapımcılığını üstlendiği dizi, ABD’deki bir grup Nazi avcısının hikâyesini konu alıyor. Hunters, 21 Şubat’tan itibaren Amazon Prime Video üzerinden izlenebilecek.

5. A Quiet Place Part II

2020 yılının merakla beklenen yapımlarından biri olan A Quiet Place Part II‘nin ilk resmi fragmanı bu hafta yayınlandı. 2018 yılındaki A Quiet Place‘in devamında Evelyn‘in gezegeni kurtarma çabalarını beyaz perdeye taşıyacak olan filmde Emily Blunt başrolde yer alıyor. A Quiet Place Part II, 20 Mart 2020’de vizyona girecek.
Yeni fragmanlar da görüşmek üzere…

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap