Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman

0
Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı” ya da “Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?”  Bu hafta yayınlanan en yeni 5 fragmanlar.

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için okumaya devam edebilirsiniz.

1. Mulan

Disney‘in canlı aksiyon filmi Mulan, babasının askere gitmemesi için kendi saçlarını erkek gibi kesen ve babası yerine askere giden Mulan’ın hikâyesine odaklanıyor. Donnie Yen, Yoson An ve Gong Li’nin başrollerinde olduğu Mulan, 25 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek.

2. Black Widow

Marvel filmlerinin merakla beklediği Black Widow filminden bu hafta ilk fragman geldi. Natasha Romanoff karakterinin kendi filmi ile Marvel Sinematik Evreni’ne geri döndüğü yapımın yönetmen koltuğunda Cate Shortland oturuyor. Black Widow, Mayıs 2020’de beyaz perdede olacak.

3. Just Mercy

Bryan Stevenson isimli bir avukatın adalet peşinde koşma hikâyesini anlatan Warner Bros yapımı Just Mercy, Alabama’da haksız yere mahkum edilen bir kişiyi idamdan kurtarmaya çalışan Bryan’ın macerasını bizlere izletecek. Michael B. Jordan, Brie Larson, Jamie Foxx gibi isimleri bir araya getiren Just Mercy, 14 Şubat 2020‘de vizyonda olacak.

4. No Time to Die

James Bond serisinin hayranlarının yüzünü güldürecek olan yeni film No Time to Die, 5 yıllık bir aradan sonra James Bond’u beyaz perdeye taşıyor. Başrollerinde Daniel Craig, Cristoph Waltz ve Lea Seydoux gibi oyuncuların olduğu film, Bond’un aktif hizmeti bırakması sonrası MI6 ve çevresinde yaşanan değişiklikleri anlatıyor. No Time to Die, 3 Nisan 2020‘de vizyona girecek.

5. Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise Of Skywalker filminin son fragmanının yayınlanmasından sonra film hakkında yeni tanıtım filmleri gelmeye devam ediyor. Star Wars serisinin en yeni filmi olacak olan The Rise Of Skywalker, 20 Aralık‘ta vizyonda olacak. Film için yayınlanan yeni tanıtım videolarını yukarıdan ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu hafta yayınlanan fragmanları ele aldığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yeni fragmanlarla görüşmek üzere…

 Kaynak: https://www.webtekno.com/yeni-fragmanlar-h75953.html

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap