Bu Hafta Yayınlanan İzlenmesi Gereken Fragmanlar
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Bu Hafta Yayınlanan İzlenmesi Gereken Fragmanlar

0
Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı” “Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?” Bu hafta yayınlanan en yeni 9 fragmanı izlemeye devam edin…

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. 1917

Çoğu sahnenin ‘One Shot’ tekniği (tek bir kamera ile) çekildiği ve gelecek yılın en merak edilen filmlerinden biri olan 1917, yeni fragmanla bu hafta karşımıza çıktı. Benedict Cumberbatch, Mark Strong, Richard Madden, Colin Firth gibi isimlerin yer aldığı film, 1. Dünya Savaşı’nda Britanya askeri olan Schofield ve Blake’in, kendilerine verilen zor görevi yerine getirmek için yaptıklarına odaklanıyor. 1917 filmi, 10 Ocak 2020’de vizyona girecek.

2. A Quiet Place: Part II

İlk filmle hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden tam not alan A Quiet Place‘in devamı olacak A Quiet Place: Part II için ilk fragman yayınlandı. Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Noah Jupe gibi oyunları gördüğümüz film, ilk filmdeki Abbot ailesinin evinin canavarlarca işgal edilmesi sonrası verdikleri mücadelenin hemen ardına ışık tutuyor. A Quiet Place: Part II, 20 Mart 2020 tarihinde beyaz perdede olacak.

3. Downhill

FOX Searchlight yapımı Downhill de bu hafta fragmanı yayınlanan filmlerden biri. Julia Louis-Dreyfus ve Will Ferrell’ın başrolde olduğu yapım, Alp Dağları’na tatile giden bir ailenin, yaşadıkları bir çığ kazası sonrası tepkilerini değerlendirip yaşamlarını gözden geçirmelerine odaklanıyor. Downhill, 14 Şubat 2020’de izleyicilerle buluşacak.

4. Onward

Disney-Pixar’ın ekim ayında ilk fragmanını yayınladığı animasyon filmi Onward, bu hafta 2. resmi fragmanıyla karşımızda. Seslendirme kadrosunda Chris Pratt ve Tom Holland’ı bir araya getiren film, dünyada sihir olup olmadığını keşfetme arayışında olan iki elf kardeşin hikâyesini anlatıyor. Onward, 6 Mart 2020’de vizyona girecek.

5. Respect

Ünlü müzisyen Aretha Franklin’in hayatını anlatacak olan Respect filminin resmi fragmanı bu hafta yayınlandı. Jennifer Hudson, Forest Whitaker, Marlon Wayans gibi oyuncuları göreceğimiz film, Aretha Franklin’in çocukluğundan bir müzisyene ve sonrasında sivil haklar aktivistine dönüştüğü dönemlere ışık tutuyor. Respect, 9 Ekim 2020’de izleyicilerle buluşacak.

6. Saint Maud

Kendini dine adamış bir hemşire olan Maud’un hasta bir kadına bakmak için görevlendirilmesiyle hayatının değişme hikâyesini anlatacak olan Saint Maud, Jennifer Ehle, Morfydd Clark, Turlough Convery gibi isimleri bir araya getiriyor. Saint Maud, 27 Mart 2020’de çıkış yapacak.

7. Tenet

Ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet de bu haftanın fragmanıyla ses getiren filmleri arasında yer alıyor. Aaron Taylor-Johnson, Robert Pattinson ve Michael Caine isimlerini göreceğimiz filmde zaman yolculuğu teorisine yakın bir bakış atılacak. Tenet, 17 Temmuz 2020’de vizyona girecek.

8. The Woman in the Window

Ülkemizde Penceredeki Kadın ismiyle çıkış yapacak olan The Woman in the Window, yayınlanan fragmanla önümüzdeki senenin akılda kalan filmlerinden biri olacak gibi görünüyor. Amy Adams, Gary Oldman, Jennifer Jason Leigh gibi isimlerin yer aldığı film, A. J. Finn’in romanından uyarlanmış ve kendini tamamen eve kapatıp komşularını izleyen Anna’nın hikâyesini anlatıyor. The Woman in the Window, 15 Mayıs 2020’de vizyonda olacak.

9. Top Gun: Maverick

Bu haftaki listemizin sonundaysa 2020’nin beklenen yapımlarından biri olan Top Gun: Maverick filmi yer alıyor. 34 yıl sonra geri dönen filmde Tom Cruise, Jennifer Connelly, Miles Teller’ı izleme fırsatı yakalayacağız. Top Gun’ın devam filmi olacak Top Gun: Maverick, 26 Haziran 2020’de beyaz perdede olacak.

Kaynak: https://www.webtekno.com/yeni-fragmanlar-h75953.html

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap