Blogunuz Cep Mobil Şablona Hazırmı
  1. Ana Sayfa
  2. Blogger

Blogunuz Cep Mobil Şablona Hazırmı

0

Blogunuz Mobil şablona hazırmı ? Blogunuzun mobil şablona hazır olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? Blogunuzu  mobil seçim için kontrol edin. Cep telefonların yoğunlaştığı günümüzde blogların da mobil telefonlar tarafından izlendiğini unutmamamız lazım.

Dünya üzerinde İnternet günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş durumda. Durum böyle olunca ister istemez bloglarınızı artık kontrol etmenizde kaçınılmaz olmuştur.Blogunuzun mobil dünyasını nasıl kontrol edeceksiniz.

Telaş yapmayın.Birçok blog zaten bu konum için blogger developerlar tarafından hazır hale getirildi. Aslında hergün gördüğümüz ama dikkat etmediğimiz mobil şablonumuzun, hazır olup olmadığını hemen kontrol edebilirsiniz. Dinamik ve Klasik blogların mobil şablonları, blogger ayarlardan olduğundan yapılacak kontrol işleminde farklılık olmayacaktır.

İzleyeceğimiz yol :

Blogger ⇒ Şablonlar ⇒ Mobil ⇒ Dişliye tıklayın

Açılan yeni kutuda “Evet Mobil Cihazlarda Mobil Şablonu göster” yazılı olan yerin işaretli (onaylı) olması gerekiyor.

İstege bağlı seçim :

Mobil şablonu seçin yazan yere tıkladığınızda blogger görünümleri ile ilgili birkaç seçenek göreceksiniz. Her birine tıklayarak kontrol edin. Beğendiğiniz bir görünümü seçebilirsiniz. Blogger ayarlar gereği “varsayılan” olarak ayarlanmıştır. Siz ayarları değiştirebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra ön izleme yaparak beğendiğinizi kaydedin.

blogger-mobil-sablon-secimi

Blogger Mobil şablon seçimi

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap