Blogger Yatay Dikey Duyarlı Related Posts Widget Eklentileri
 1. Anasayfa
 2. Eklentiler

Blogger Yatay Dikey Duyarlı Related Posts Widget Eklentileri

0

limk-eklentiler

Blogger, sidebar ve mobil, blog widgetler serisine ekleyebileceğiniz Duyarlı Widget, Yatay Widget, Dikey Widget ve Akıllı ilgili mesajlar (Related Posts) eklentileri. Limk site ismi ile 2013 yılında kurulan şirket Widget eklentileri ile yayıncılara vermiş olduğu hizmetin haricinde reklamverenlere de hizmet sunabilen bir içerik dağıtım ve keşif platformu. Siteyi incelediğimizde dikkatimizi çeken ilginç konulardan biri de CEO’su (Genel Müdür) Oğuz Serdar bey ve Kurucu Özer Dolekoglu gibi Türk girişimcilerin olması. Daha önce hazırladığım yazılarımda ismi geçen Zemanta’nın ortaklar arasında yer alması oldukça dikkat çekici. Öncelikle Türk girişimci arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Onlara destek vermek için sizlerin de beğeneceğini düşündüğüm widget seçeneklerinden Sidebar Yatay Widget (Horizontal Widget) eklenti kurulumuna geçelim. Limk sitesine giriş yaparak Widget galerisini inceleyip beğendiğiniz Widgetleri seçip kullanabilirsiniz.

yatay-widget

Sidebar Yatay Widget (Horizontal Widget) eklentisi

Yatay Widget (Horizontal Widget) eklenti kurulumu 

Yatay Widget yazı yerleşiminde okuyucuların ilgisini yakalamak için tasarlanmış olup, sitenizin tasarımını otomatik eşleştirmekte.

1. Yatay Widget eklentisini kurabilmeniz için Limk sitesine giriş yapın.

2. Kırmızı renkli Yatay widget ismine tıklayın ve önce üyelik bilgilerinizi tamamlayın.

uyelik-girisi

Üyelik bilgilerinizi tamamlayın

3. Açılan pencere de Blog/Web site Url’nizi girdiğinizde, Site başlığı, Site Rss Url’si otomatik eklenecektir. Next butonu ile devam edin.

kurulum

Widget Kurulum hazırlığı

4. Açılan pencere Adım 1 bölümünde iken, Widgeti Yükleyin ismine tıklayın. Tarayıcı yeni sekmede açılan widget içinden blogunuzu seçin ve Widget’i ekleyin.

sayfa-ogesi-ekle

 

Sayfa Öğesi Widget’i ekleyin

5. Aynı yöntemi kullanarak Blogger, Wordpress, Tumblr bloglarınıza eklentiyi ekleyebilirsiniz.

6. Limk Widget eklenti seçimlerini değiştirmek için menü çubuğundaki Widgetler ismine tıklayabilirsiniz.

7. 50 $ Reklam geliri bonusu ile gelir elde edebilirsiniz. Gelirinizi an ve an takip edecek kumanda paneline girip durumunuzu öğrenebilir, kazançlarınız hakkında SSS kısmından bilgi alabilirsiniz. İnceleyin kontrol edin, araştırın.

gelir-kontrol-paneli

Gelir, kazançlar ve Widget Ayarları

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir