Blogger Menü Oluşturucu Ücretsiz Türkçe İndir
 1. Anasayfa
 2. Genel

Blogger Menü Oluşturucu Ücretsiz Türkçe İndir

0

Blogger, Klasik Blog menü’lerinizi hiçbir siteye bağımlı kalmadan ücretsiz Türkçe, Saf CSS3 proğramı kullanarak kendiniz oluşturun. Klasik Blog yazarlarının menü konusunda çok zorlandıklarını biliyoruz. Blogger’un en büyük eksiklikliği olarak bilinen menüler ile kategori oluşturma eklentisi henüz mevcut değil. Oradan, buradan toplama kodlar ile menü yapmak için birçok uğraş veriliyor. Bu uğraşı, biraz olsun hafifletmek için kendinizin kontrolünde menülerden kategoriler yapabileceğiniz bir programı sizlerin görüşüne sunuyorum.

Program ücretsiz olup, bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Program hakkında fazla bilgi vermeye gerek duymadım.

Programın içindeki dil seçeneklerinden Türkçe’i seçerek kullanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgileri programın geliştirici sitesinden okuyarak kendinizi geliştirebilir yeni versiyonlarını da indirebilirsiniz. Programı incelediğinizde, kullanımının çok kolay olduğunu göreceksiniz. Program hakkında,çok kısa bir açıklama yaparak biraz bilgi vermek sizleri heveslendirecektir.

Saf CSS3 Kullanarak menü kategorilerisi yapmak için uygulanacak adımlar:

1. CSS3nenü.com sitesine giriş yapın
2. Ücretsiz indir paylaşım icon’na tıklayın, açılan pencerede, İsminiz ve E-Mail bilginizi girin.
3. E-mail hesabınıza bilgi gelecektir. Programı, e-mail hesabınızdan indirebildiğiniz gibi aynı anda siteden de indirebilirsiniz.
4. Program 25 MB. olup, zip dosyası biçimde inecektir. Zip‘ten çıkartın ve kuruluma başlayın.
5. Program içinde resim icon’u ekleme, alt menü oluşturma, ön plan renkleri, arka plan renkleri, üzerine gelince görülecek renk tonları, yazı font’u, menü ve alt menü yarıçapı, menü genişlik Auto ve %100 genişlik ayarları, menü yükseklik ve genişlik ayarları (px.), ekleyebileceğiniz öğe ve daha fazla özelliklerinden oluşmakta.

menu-olusturma

Yukarıda ki resimde örnek menü görünümlerinden bir kesit görülmekte. Aşağıdaki resimde ise program kumanda panelinden bir görünümü görmektesiniz. Kendini geliştirmek isteyen meraklı blog yazarları için incelenmesi gereken bir program karşımızda ve ücretsiz. Fazla söze gerek gerek duymadan şimdiden kolay gelsin diyorum. Konu hakkında, düşünce ve önerileriniz için söz sizde.. Demoları inceleyin,

Saf CSS3 kumanda paneli görünümü:

saf-css3-menu-olusturma-paneli

Siyah Dikey Demo – CSS Menu jeneratör ile oluşturulan
menu-olusturma-paneli

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir