1. Ana Sayfa
  2. Genel

Blogger Dekoratif Abone Ol Eklentisi

Blogger Dekoratif Abone Ol Eklentisi
+ - 1

Blogger’un varsayılan abone ol gadget eklentisi yerine kullanabileceğiniz ve okuyucularınızın abone olmasını sağlayan şık mavi dekoratif renk ve yazıdan oluşan Abone Ol gadget eklentisi. Mavi olarak dekore edilmiş abone kutusunu blog’unuzun sol veya sağ sidebar, alt footer kısmına rahatlıkla adapte edebilirsiniz. Eklentiyi nereye eklerseniz ekleyin, bulunduğu yerin genişliğine kendisi adabte olabiliyor. Her hangi bir ayar yapmanız gerekmiyor. FeedBurner hesap bağlantı linkinizin son ekini kodlar içine ekleyerek mavi dekoratif abone ol eklentisini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. FeedBurner için henüz bir hesap oluşturmadı iseniz aşağıda verilen ilgili linklerden başlayabilirsiniz. Yukarıda okuduğunuz eklentiyi Blogger gadget’i veya Wordpress metin widget’i olarakta kullanma şansına sahipsiniz.

FeedBurner Nedir

Ayrıca okuyun ⇒ Feedbur kategorisindeki resimli anlatımlar.

Mavi renkli dekoratif Abone Ol eklenti kurulumu :

1. Blogger kumanda paneline giriş yapın.
2. Yerleşim → Gadget ekle → Html/JavaScript gadgetini açın ve aşağıda verilen kodları gadget içine kopyalayıp yapıştırın ve kaydedin. Google Drive Dokümanlara kaydedilmiş ve Kamuya açık paylaşım kodlarını bu bağlantı linkinden kopyalayabilirsiniz.
Açılan pencerede baştan sona doğru hücre çizgilerine aldırış etmeden kodları kopyalayıp Web sitenizde kullanın.

Mavi renkli Abone Ol eklentisinin özelleştirilmesi:

1. Feedburner bağlantı linkinizi koyu kırmızı renkli olan kısma yapıştırın. İsminizi yapıştırıken tırnakların silinmemesine dikkat edin.
2. Mavi renkler ile belirtilen alanlar, blog ana sayfanızda gadget üzerinde görülen metin yazılarıdır. Bu yazıları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
3. Blogger yerleşiminde sidebar yani kenar alanlarına veya alt bilgi dediğimiz footer gadgetlerinizin yanına da koyabilirsiniz. Blogger Tema Tasarımı ile ilgili anlatımlartı kısa bir süre sonra okumaya başlayabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Makale yararlı oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.