Blogger Bedava Blog Sahibi Olmanın Faydaları
 1. Anasayfa
 2. Blogger

Blogger Bedava Blog Sahibi Olmanın Faydaları

0
Bedava blog (site ) sahibi olmanın faydaları nelerdir ? Bedava Blog sitesi sahibi olabilirsin. Günlük yazı, resim,video, ajandanı hazırlayabilir, doğum, yıl dönümü, kutlamalar, aile bütçesi, site sayfan için iletişim formu ve (Google +)’da, sayfa oluşturarak tüm dünya ile tanışabilirsin.Word, exel, fotograf, çizim, deneysel çalışma alanlarında çalışabilir yeni buluşlara imza atmak isteyebilirsin, hatta aklına gelemeyecek çizimleri de yapabilirsin. Bilgisayarındaki eksik proğramları kurmaktan, site yapımına kadar tüm bu işlemlere ücretsiz ulaşman için tek yapman gereken şey yazdığım yazılara yorum yazarak veya iletişim formunu kullanarak blogda yardım almandır.
dinamik-blogger-klavye-kullanimi
Benim önerim; beğendiğin bir yazı hakkında yorum bırakarak işe başlaman olacaktır.Şöyle bir soru aklınıza gelebilir. Bu işten ne kazanıyor ki bu kadar öneriyor.

Evet haklısınız tek kazancım okuyucu kitlesi ve bu kitleden oluşacak arkadaşlık ve dosluklar. Bu benim için yeterli bir unsur. Öğrendiklerinizle kendi hayat çizginizi seçmeniz kadar güzel bir duygu yaşamak istemez misiniz ?

Hayatınızın yönünü kendiniz belirleyeceksiniz. Kendi sitenizin patronu ve yöneticisi olmanız bence çok önemli. Şimdiye kadar geç bile kalmışım diyeceğiniz bilgi ve araçları hemen tamamlayın. Özgün olmaya çalışın. Aynı yolu sizde izleyerek, insanlara yardımcı olun. İşleyeceğiniz konu ne olursa olsun bir okuyanı mutlaka vardır ve olacaktır.

google-drive

Anlattığım bu konu ile kendine olan güvenin ve geleceğe bakışın değişecektir. Buna inanmanız için denemeniz gerekli. Düşmeden acı hissedilemeyeceğine göre , konuyu uygulamadan mutluluğu anlamanız mümkün değildir. Yoksa yazdıklarımı okuyup geçeceğiniz alalade bir yazıdan hiçbir farkı kalmayacaktır. Yazılarınızda öncelikle hedeflerinizi belirleyin, kendinizi kazanmaya çalışın. Bu yazım ile burada, insanlara karınlarını doyurmaları için sofralarına balık sunmuyorum. Onlara gelecek hayatlarında, hergün sofralarında yemek yemeleri için gerekli araçlardan sadece bir olta takımı veriyorum. Olta takımı sözünü anlamayabilirsin. Çok doğaldır. O zaman yapılacak tek şey yazının başına dönerek nelerin verilebileceğine ne kazanabileceğinize tekrar bakmaktır. Tekrar okuduğunuzda anlayacaksınız.
Şunu unutmamamız çok önemlidir,lütfen okumaya devam edin. Yazdığınız yazı, resim veya bir video, yorum ve beğeni, “sosyal içerikli sitelerdeki sayfalardan bahsediyorum” ömrü en fazla 3 dakikadır.

Evet yanlış duymadınız 3 dakikadan sonra sayfada birşey göremezsiniz. Binlerce insan yazı , resim, video gönderiyor, bu yazılar bir alt sayfaya akacağından çok iyimser olarak 3 dakika dedim. Hayatımızın akışı bu kadar basit olmamalı diye düşünerek bu yazıyı yazmak istedim.

Sizde insanlarla birşeyler paylaşırken kalıcı paylaşımlar sağlamanız için geriye dönük uygulamalarınızı depolayabileceğiniz, koskoca bir siteniz ve dosyanız olsun. Yazı ve paylaşımlarınızdan zevk alın. Haydi durmayın , düşünün ve başlayın. Bence hemen ilk yazınızdan başlayabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir