Blog Tasarımı İle Yeni Yıl Grafik Metinler
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Blog Tasarımı İle Yeni Yıl Grafik Metinler

0

Yeni yıl, 2017 yılbaşına az bir zaman kaldı. Blog’unuza, Aile ve Dostlarınıza göndereceğiniz mesajlarda kullanabileceğiniz birbirinden güzel logo, düğme, font, grafik araçlarını kullanın.

 

Cool Text web sitesinde ücretsiz bulabileceğiniz çok güzel metin araçlarını kullanabilirsiniz. Web sitenizde veya kişisel yeni yıl kutlamalarını birbirinden güzel grafik araçları ile düzenleyin ve düzenlediğiniz yeni yıl kutlamasını e-mail veya resim olarak paylaşın.

Cool Text, ücretsiz grafik jeneratör web sayfaları için, Şirketin logosu, blog veya sitenizin başlık metni, menü düğmeleri, yazı fontlarını değiştirebileceğiniz uygulamalar sunmakta.

 

Siteye üyelik işlemini gerçekleştirdiğinizde yapmış olduğunuz uygulama kodunu e-mail ile gönderiyor. Cool Text, ücretsiz grafik jeneratör ile yapabileceğiniz 2 örnek yazı fontu.

1. Metin Örneği Merry Christmas: Yazı fontuna git.

 

2. Metin Örneği Happy New Year: Yazı fontuna git.

 

Web site veya kişisel birçok aracı kullanabileceğiniz, Cool Text font, logo, buton, aracına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap