1. Ana Sayfa
  2. Genel

Blog tasarım düzenleme araçları

Blog tasarım düzenleme araçları
0

Blog tasarım ve temalarınızda muhtelif değişiklikler yapabileceğiniz uygulamalar.Cool Text ÜCRETSİZ web sayfaları için grafik,logo, düğme, font, tasarım çalışmaları yapabileceğiniz bir servis.Şirketinizin logosunu,blog/sitenizin başlık yazılarını, blogunuzun menu düğmelerini, yazı fontlarını değiştirebileceğiniz uygulamalar sunmakta.

Siteye üyelik işlemini gerçekleştirdiğinizde yapmış olduğunuz uygulama kodunu email ile gönderdiği gibi hemen alıp kullanma imkanıda sağlıyor.Bu tür siteler hakkındaki düşüncemi sorarsanız, webmastırların yan sanayisi diye cevap veririm.Blogger blog yazarlığına yeni başlayan arkadaşların eli ayağı olabilecek bu tür faydalı sitelerden zaman zaman yazılarımda bahsedeceğim.

Yazılarımdan haberdar olabilmek için sidebarda bulunan g+ butonu veya Google+ Badge’yi kullanarak takip edebilirsiniz. Blogunuzda birçok uygulamayı rahatlıkla çekinmeden kullanabilir arkadaşlarınızla yazımızı paylaşarak öneride bulunabilirsiniz.İlgili siteye Colltex yazısından ulaşabilirsiniz.
Yazı fontlarından örnekler:

Yazı fontları

Kendime yaptığım örnekler :

 

Yazı örnekleri

Düğme örneği :

Düğme örnekleri

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap