1. Ana Sayfa
  2. Android

BlackBerry yeni SecuSUITE özellikleri ile Samsung Galaxy akıllı telefonları daha güvenli hale getiriyor.

BlackBerry yeni SecuSUITE özellikleri ile Samsung Galaxy akıllı telefonları daha güvenli hale getiriyor.
0
 

Samsung ve BlackBerry, uzun süre önce Galaxy akıllı telefonların güvenliğini artırmak için bir araya geldi. Bugün, her iki şirket de ortaklığının Samsung Knox’da SecuVOICE ilavesiyle daha da derinleşeceğini açıkladı.

Genellikle Samsung Knox, SecuSUITE adı altında gruplandırılmış bazı BlackBerry güvenlik özelliğiyle birlikte gelir. Bu güvenlik paketi, Samsung Galaxy S7 / S7 kenar, Galaxy S8 / S8 + ve Galaxy Note 8 akıllı telefonların yanı sıra Galaxy Tab S2 (8 ve 10 inç) ve Tab S3 tabletleriyle uyumludur.

SecuVOICE’ın eklenmesi, Samsung kullanıcılarının güvenli telefon görüşmeleri yapmalarını sağlayacak. SecuSUITE’de bulunan bir başka yeni özellik BlackBerry Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi (UEM) ‘dir. Sonuncusu, Samsung kullanıcılarına geniş bir yelpazede cihazlar ve uygulamalar için eksiksiz birleşik bir uç nokta yönetimi ve politika kontrolü sağlamalıdır.

Bir yan not olarak, SecuVOICE, Almanya Federal İdaresi tarafından telefon görüşmelerini uzun yıllar boyunca güvence altına almak için kullanılan aynı güvenlik sistemidir, bu yüzden Samsung, Knox’ta da dahil olmak üzere iyi bir karar vermiş görünüyor.

Unutmayın BlackBerry UEM onlar Samsung Knox SecuSUITE parçası olarak ve SecuVOICE, bireysel güvenlik özellikleri olarak kullanılamaz.

Kaynak:https://www.phonearena.com/news/BlackBerry-makes-Samsung-Galaxy-smartphones-even-more-secure-with-new-SecuSUITE-features_id98787

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap