Black Mirror’ın Yeni Sezonundan İlk Fragman Geldi: 6. Sezonun Yayın Tarihi de Belli Oldu [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Black Mirror’ın Yeni Sezonundan İlk Fragman Geldi: 6. Sezonun Yayın Tarihi de Belli Oldu [Video]

0

Bilim kurgu dizileri arasında farklı bir yere sahip olan Black Mirror’ın 6. sezonundan ilk fragman geldi. İzleyicilerle buluşan ilk fragmanla beraber dizinin yayın tarihi de açıklanmış oldu.

Bir dönemin efsanesi haline gelen Black Mirror, teknolojinin insan hayatını ne kadar değiştirdiğini ve gelecekte de nelere yola açabileceğini gösteren oldukça ilginç bir yapım. Netflix’in sevilen dizisinin altıncı sezonunun yolda olduğunu biliyorduk. Şimdi de Black Mirror’ın yeni sezonuna dair bir fragman yayınlandı.

Bugün paylaşılan yeni bir Black Mirror tanıtım fragmanı, 6. sezonun Haziran ayında yayınlanacağını ve Aaron Paul, Kate Mara ve Salma Hayek gibi büyük oyuncuların dizide yer alacağını ortaya koyuyor.

Black Mirror’ın yeni sezonu Haziran’da geliyor!

Netflix’in bir blog yazısı, yeni sezonun dizinin şimdiye kadarki “en öngörülemez” sezonu olacağını belirtiyordu. Şirket bunun nedenini henüz açıklamıyor ancak dizinin yaratıcısı Charlie Brooker bu sezondan neler bekleyebileceğimiz hakkında bize ipuçları veriyor. 

Brooker, “Kısmen bir meydan okuma olarak, kısmen de hem benim hem de izleyiciler için işleri taze tutmak amacıyla, bu sezona ne beklemem gerektiğine dair bazı temel varsayımlarımı kasıtlı olarak değiştirerek başladım. Sonuç olarak, bu kez, daha tanıdık Black Mirror mecazlarının yanı sıra, ‘bir Black Mirror bölümünün’ ne olduğuna dair parametreleri esnetmek için, daha önce dizinin asla yapmayacağına yemin ettiğim bazıları da dahil olmak üzere birkaç yeni unsurumuz var. Hikâyelerin hepsi ton olarak hala baştan sona Black Mirror; ancak bazı çılgın değişimler ve her zamankinden daha fazla çeşitlilik söz konusu.” dedi.

Altıncı Black Mirror sezonunun kaç bölümden oluşacağı henüz bilinmiyor, ancak geçtiğimiz sene Variety, beşinci sezondaki üç bölümden daha fazla bölüm olacağını belirtmişti. Dizi, Haziran ayında izleyiciler ile buluşacak.

Sezonun yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda; Aaron Paul, Annie Murphy, Ben Barnes, Clara Rugaard, David Shields, Kate Mara, Paapa Essiedu, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin ve Zazie Beetz gibi isimler yer alacak. 

Black Mirror Altıncı Sezon Fragmanı İçin;

Kaynak:https://www.theverge.com/23699097/netflix-black-mirror-sixth-season-teaser-trailer

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap