Black Mirror yeni sezonu yayınlandı! Black Mirror nereden izlenir?
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Black Mirror yeni sezonu yayınlandı! Black Mirror nereden izlenir?

0

Black Mirror ülkemizde beğeni ile izlenen yabancı dizilerin başında geliyor. Her bölümünde farklı oyuncular ve farklı konuların ele alındığı teknolojik dispotyanın işlendiği Black Mirror yeni sezonu yayınlandı. Black Mirror yayın hakları Netflix’te bulunuyor. Peki 

Black Mirror 5. yeni sezon 1. bölümü nasıl izlenir?

Black Mirror İnsanlığın en görkemli teknolojik buluşlarının bir zaman sonra insanların içgüdülerinin karmaşık ve karanlık bir aracı haline gelebildiğini anlatan kötümser yapıya sahip dizi olarak seyircilerin karşısına çıkan Black Mirror Netflix’te yayınlanıyor.

BLACK MİRROR NASIL İZLENİR?

Black Mirror Türkiye’deki yayın hakları Netflix’te bulunuyor. Black Mirror yeni sezonunu izlemek için Netflix’e üye olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BLACK MİRROR İZLE

BLACK MİRROR KONUSU

Black Mirror, Modern toplumun ve bu toplum içindeki bireyin sorunlarını, yeni teknolojilerin getirdiklerini ve mevcut dünya düzenindeki siyaset, medya, sanat ilişkilerini yer yer hiciv ile yer yer de bilim kurgu ögelerine başvurarak yorumluyor.

Dizinin yapımcısı Charlie brooker dizi hakkında “her bölüm farklı oyuncu kadrosu, farklı mekan ve hatta farklı gerçeklik algısına sahip; fakat hepsi hem günümüzdeki yaşam tarzımız hem de hoyrat isek 10 dakika içerisinde yaşayabileceğimiz şeyler hakkında” demiştir.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/black-mirror-yeni-sezonu-yayinlandi-black-mirror-nereden-izlenir/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap