Bitdefender’a Ödül Yağmuru
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Bitdefender’a Ödül Yağmuru

0

Bitdefender Antivirüs, Windows için En İyi Bireysel Kullanıcı Koruması, Windows için En İyi Kurumsal Kullanıcı Koruması ve En İyi Android Güvenliği dahil olmak üzere üç prestijli ödül kazandığını duyurdu.

Global siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs test kuruluşu AV-TEST tarafından yapılan testler sonucunda Windows için En İyi Bireysel Kullanıcı Koruması, Windows için En İyi Kurumsal Kullanıcı Koruması ve En İyi Android Güvenliği dahil olmak üzere üç prestijli ödül kazandığını duyurdu. Bitdefender Antivirüs çözümleri, bir yıl boyunca gerçek dünya senaryoları kullanılarak titizlikle test edildi ve tehdit koruması, ürün performansı ve kullanılabilirlik kriterlerinde en yüksek puanları topladı.

“Bitdefender Mükemmelliğini Kanıtladı”

“12 aylık süre boyunca yaptığımız kapsamlı testler, Bitdefender Antivirüs’ün hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların güvenebileceği gelişmiş güvenlik koruması sağlama konusundaki üstün yeteneğini gösterdi.” diyen AV-TEST CEO’su Maik Morgenstern, “Bitdefender, her yıl en son tehditleri önleme, tespit etme ve bunlara yanıt verme konusundaki mükemmelliğini kanıtladı.” değerlendirmesinde bulundu.

Hem Bireysel Hem de Kurumsal Kullanıcılar İçin En İyi Antivirüs Koruması

Bireysel Windows kullanıcıları için Bitdefender Internet Security, AV-TEST’in En İyi Koruma ödülüne üst üste ikinci kez layık görüldü ve Bitdefender Mobile Security ise Bireysel Kullanıcılar için En İyi Android Güvenliği ödülünü kazandı. Testler boyunca, her iki çözüm de bireysel kullanıcı cihazlarının güvenliği ihlal edilmeden önce sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımları, mobil kötü amaçlı yazılımlar ve fidye yazılımları gibi tehditleri belirleme ve durdurma becerisini başarıyla kanıtladı.

Kurumsal kullanıcılar için Bitdefender GravityZone Ultra, uç nokta koruması için birleşik güvenlik platformu (EPP) ve Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı (EDR) çözümleri, kurumsal Windows kullanıcıları için En İyi Koruma ödülüne layık görüldü. GravityZone, EDR’nin ayrıntı düzeyi ve zengin güvenlik bağlamını altyapı çapında çapraz uç nokta korelasyon analitiği ile birleştirerek tehdit algılama görünürlüğünü ve korelasyonunu artırma yeteneğini kanıtladı.

Gelişmiş tehdit istihbaratı, Bitdefender siber güvenlik çözümlerini güçlendirir ve yüz milyonlarca uç noktadan, darkweb izlemelerinden, honeypot ağından, izlenen botnetlerden ve uluslararası kurumlarla iş birliği dahil olmak üzere çok çeşitli kaynaklardan toplanır.

Gelişmiş Tehdit İstihbaratına ve Mühendislik İnovasyonuna Odaklanıyoruz

“Fidye yazılımları, sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımları ve diğer tehditler, tüketicilere ve kurumsal güvenlik ekiplerine meydan okumaya devam ederken, bu tehditleri önlemek ise güçlü siber güvenlik ve siber dayanıklılığın temel taşı olmaya devam ediyor” diyen Bitdefender Siber Tehdit İstihbaratı Direktörü Dragos Gavrilut, “AV-TEST değerlendirmeleri herkesin bildiği gibi zorlu ve üç ayrı kategoride ödül almak, mühendislik inovasyonuna, gelişmiş tehdit istihbaratına ve her gün korunmasına yardımcı olduğumuz milyonlarca tüketici ve on binlerce işletme için ürün kullanılabilirliğine olan bağlılığımızı ve buna net bir şekilde odaklandığımızı gösteriyor.” ifadelerinde bulundu.

AV-TEST kazananları, çok sayıda antivirüs ve uç nokta koruma çözümünün derinlemesine test edilmesi ve birden çok ortamda tehditleri engelleme yetenekleri temelinde seçilir. Benzer kategorilerdeki ürünler, aynı anda ve tekrarlanabilir koşullarda test edilir. Test kriterleri, sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımlarını tanıma ve engellemeyi, web sitesi saldırılarını, web sitelerinden indirmeleri, kötü amaçlı yazılım bulaşmış e-postaları kullanan saldırıları ve daha fazlasını içerir.

Kaynak:https://www.clubic.com/test-produit/article-890062-1-avis-bitdefender-total-security.html.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir