1. Ana Sayfa
  2. Genel

Bir Soru Sor

Bir Soru Sor
+ - 0

Bir Soru Sor! AdnanGuney.Com Wordpress Web sitemde mevcut yazıları arayıp bulamayan, okuyucular için düşünülmüş Soru ve Yanıt alanıdır. İlgili bağlantı linki ile, bulamadığınız konular, istek ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

 

Ayrıca yorum alanı birkaç sutünden oluşturulmuştur. Makale altındaki yorum alanını incelediğinizde yorum bırakabileceğiniz Wordpress Yorum, Google Plus Yorum, Facebook Yorum, Disqus yorum, sekmelerini göreceksiniz. Hangi yorum biçimini kullanmak isterseniz, ilgili sekmeye dokunup yorum bilgilerini girebilirsiniz.

Web siteleri için yorum seçenekleri

Üzülerek belirtmek isterim ki, Ülkemiz de, iletişim form kullanımı henüz anlaşılmış değildir. İletişim formu, “web site/blog,” makale yorum bölümünde yazılamayan özel konular için kullanılır.

Web Site/blog, herhangi bir makale için yardım alınacak ise, yorum penceresi kullanılır. Web site ve blog kullanımı için tasarıma eklenen iletişim eklentisinin amacı budur. Konu içi ve konu dışı arayıpta bulamadığınız her türlü konu hakkında aşağıda mevcut olan yorum penceresini kullanabilirsiniz. Yorum penceresini kullanırken lütfen şu hususlara dikkat edin. Yorumlar, Spam filitreleri tarafından denetlenmektedir.

1. İlgili sorunuzu genel bir başlık ismi ile sormayın. Bu durum şuna benzer: Doktor’a gidip ben hastayım dediğinizde, Doktor hastalığınızın nerede olduğunu bilemez. Hasta bölge kısaca tanımlanmalıdır. Konuyu tanımlayan bir başlık ve yapılan işlem sonucu hakkında kısa bilgi verin. Sorunuzu çözümleyecek konu hakkında link isteyin.

2. Gereksiz ve reklam amaçlı link eklemeyin. Verilecek link anlatılan konu ile bağlantılı olmalıdır.

3. Sorunuz cevaplandığında lütfen geri bildirim ile alınan sonuçları belirtin. Yazdığınız her cevap diğer yazar ve okuyuculara yol gösterebileceğini, yorumların SEO olarak da önemli olduğunu lütfen unutmayın.

4. Tüm! Yorumların Dünya genelinde okunabileceğini unutmayın.

Saygı, Sevgi ve ilginizi yorumlarda belirtin.

Değerli yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim.

Saygı ve Sevgilerimle..

Adnan GÜNEY

Google+ Topluluk Sayfası:  Guney59 paylaşım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap