Bilim kurgu severlere müjde: Dune 2, resmi olarak onaylandı!

Başarılı yönetmen Denis Villeneuve’ün yönetmenliğini yaptığı yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Dune’un devam filmi Dune Part 2 resmi olarak onaylandı.

Başarılı yönetmen Denis Villeneuve’ün yönetmenliğini yaptığı yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Dune‘un devam filmi Dune Part 2 resmi olarak onaylandı.


Bu yılın şüphesiz en çok beklenen yapımlarından birisi olan ve geçtiğimiz günlerde vizyona giren 
Dune, kesinlikle son dönemin en başarılı bilim kurgu filmlerinden birisi konumunda. Geçtiğimiz saatlerde de filmden güzel haber geldi.

Bu yılın şüphesiz en çok beklenen yapımlarından birisi olan ve geçtiğimiz günlerde vizyona giren Dune, kesinlikle son dönemin en başarılı bilim kurgu filmlerinden birisi konumunda. Geçtiğimiz saatlerde de filmden güzel haber geldi.

Dune Part 2 Geliyor

İlk film her ne kadar Dune Part 1 olarak çıkış yapsa da ne yazık ki ikinci film için Warner Bros’tan film için bir onay çıkmamıştı. Geçtiğimiz saatlerde de bu onay geldi ve ilk bilgiler açıklandı. Dune Part 2, 20 Ekim 2023’te vizyona girecek.

Yeni filmde de yine en başarılı bestecilerden biri olan Hans Zimmer, filmin müzikleri yapacak. Şu an için yeni filmde kadroya biri eklenecek mi bilinmiyor ancak kitabı düşündüğümüzde birkaç önemli rol için oyuncu seçilmesi gerektiğini söyleyebiiliriz. Daha önce de açıklandığı gibi ikinci filmde Denis Villeneuve, Chani karakterine odaklanan bir film yapacak ki zaten kitaplarda da hikaye bir yerden sonra Chani ve Paul Atreides odağında gidiyor.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google Chrome 95 bünyesine yakın zamanda resmi bir güncelleme geldi. Bununla birlikte tarayıcının yeniden tasarlanan widget’ları kararlı hale dönüştü.

Chrome’un yeni yenilenen Android widget’ları kararlı hale geldi

Samsung dün One UI 4 arayüzünü tanıttı. Bunun üzerine şimdi arayüzün Windows dizüstü bilgisayarlara geleceği ortaya çıktı.

One UI arayüzü dizüstü bilgisayarlara geliyor!