1. Ana Sayfa
  2. Sağlık ve Yaşam

Benzin ve Motorine Zam Bekleniyor – 27 Mayıs

Benzin ve Motorine Zam Bekleniyor – 27 Mayıs
+ - 0

Benzin ve Motorine ‘Kur Artışı’ Zammı Geldi (Yine)

Benzin ve motorinde beklenen kur zammı resmen geldi. Vatandaşlar, bugün itibarıyla yeni fiyatlardan akaryakıt alacaklar. İşte büyük şehirlerimizdeki son durum…

Sektör kaynaklarının akaryakıttaki zam beklentileri gerçek oldu. Bugün itibarıyla benzin ve motorine yeni bir kur zammı geldi. Bu zamla benzin fiyatları 25 TL’ye yaklaştı… Benzindeki zam insanların bireysel ulaşımlarını, motorindeki zam ise satın aldığımız her şeyin fiyatını etkileyecek gibi görünüyor.

Yaptığımız son kontrollere göre benzinin litresine 1,43 TL, motorinin litresine 1,33 TL zam geldi. Zamlar, pompa fiyatına doğrudan yansıdı. Peki vatandaş, bugün itibarıyla tabelada hangi fiyatlarla karşılaşacak?

Benzin ve motorin fiyatları en büyük şehirlerde şöyle oldu:

İstanbul (Avrupa):

  • Benzin: 24,28 TL
  • Motorin: 23,41 TL

Ankara:

  • Benzin: 24,40 TL
  • Motorin: 23,52 TL

İzmir:

  • Benzin: 24,40 TL
  • Motorin: 23,53 TL

Fiyatlar Shell‘in resmi internet sitesinden alınarak hesaplanmıştır. Yaşadığınız yer özelinde fiyatlarda değişim olabilir…

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap