Batgirl filminde Batman’i kimin canlandıracağı belli oldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Batgirl filminde Batman’i kimin canlandıracağı belli oldu!

0

2022 yılında vizyona girmesi beklenen Batgirl filminde, Batman karakterini kimin canlandıracağı sonunda ortaya çıktı.

DC sinematik evrenine Komiser Gordon’ın kızı Barbara Gordon’ın hikayesini de ekleyecek olan Batgirl filminin çekimlerine henüz başlanmadı. Buna karşın filmin kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Batgirl (Barbara Gordon) karakterini canlandıracak olan Leslie Grace’in ardından, Batman ve Bruce Wayne rolünde kimin oynayacağı da en sonunda belli oldu.

Michael Keaton, Batgirl filminde yer alacak

Bildiğiniz üzere Ben Affleck ve Henry Cavill‘in DC sinematik evreninden resmen ayrılmasıyla birlikte Warner Bros, her iki süper kahraman için farklı arayışlara girmiş durumda.

1 Nisan 2022 tarihinde vizyona girmesi beklenen solo Batman filminde Kara Şovalye’yi Robert Pattinson‘ın canlandıracağı çok önceden açıklanmıştı. Bununla birlikte Batgirl filminde Pattinson yerine, daha önce Bruce Wayne karakterini iki kere canlandırmış olan Michael Keaton oynayacak.

Daha önce Spider-Man: Homecoming filminde Vulture’ı canlandıran ve Birdman filmindeki Riggan rolüyle de akıllara kazınan Keaton, 1989 yılında vizyona giren Batman ve 1992 yılında izleyiciyle buluşan Batman Returns filmlerinde de rol almıştı. Buna karşın 1951 doğumlu aktör, Batgirl filmi vizyona girdiğinde tam 71 yaşında olacak ve Batman rolüne ne kadar ayak uydurup uyduramayacağı konusunda ciddi şüpheler barındırıyor.

Keaton’ın aynı zamanda 2022 yılında vizyona girmesi beklenen The Flash filminde de Bruce Wayne / Batman rolünde karşımızda olacağı söyleniyor. Bu anlamda bu iki filmin hangi zaman diliminde geçeceği de ayrı bir merak unsuru haline geldi.

2022 yılında vizyona girmesi beklenen Batgirl; Michael E. Uslan, Walter Hamada, Galen Vaisman ve Christiana Hodson prodüktörlüğünde vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin senaristliğini ise Hodson ile birlikte Adil El Arbi ve Bilall Fallah üstleniyor. Film, 2022’nin son aylarında HBO Max ekranlarında olacak.

Peki sizler Michael Keaton’ın Batman’i canlandıracak olmasıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap