Başrolde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Olan Disney+ Dizisi Aktris’in İlk Fragmanı Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Başrolde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Olan Disney+ Dizisi Aktris’in İlk Fragmanı Yayınlandı

0

Disney+, yaklaşmakta olan Türk dizisi Aktris’in ilk fragmanını yayınladı. Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrol olduğu dizi, 31 Mayıs’ta yayınlanacak.

Bir süredir Türkiye’de dikkat çeken yerli içeriklere ev sahipliği yapan Disney+, yaklaşmakta olan yeni Türk dizisi Aktris‘in ilk fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, dizinin gündeme bomba gibi düşeceğinin açık bir göstergesi. Gelin hem fragmana hem de diziyle ilgili açıklanan bilgilere yakından bakalım.

Türkiye’nin en çok sevilen oyuncularından Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrol olarak karşımıza çıkacağı dizi; suç, gerilim ve komediyi aynı anda yansıtacak. Bunu dizinin ilk fragmanında da rahatlıkla görebiliyoruz. Bu arada; Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yanı sıra Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç, Tolga Tekin, Şebnem Hassanisoughi ve İpek Çiçek isimler de eşlik edecek.

Yeni dizi 31 Mayıs’ta yayınlanacak

Disney+ aktris

Hakan Bonomo tarafından kaleme alınan ve Soner Caner’in yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizide, Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birinin hayatı anlatılacak. 31 Mayıs itibarıyla Disney+’taki yerini alacak olan dizide, ünlü aktrisin gündüzleri ışıltılı, geceleri ise karanlık olan hayatına eşlik edeceğiz.

Aktris’in ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir