Başrolde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Olan Disney+ Dizisi Aktris’in İlk Fragmanı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Başrolde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu Olan Disney+ Dizisi Aktris’in İlk Fragmanı Yayınlandı

0

Disney+, yaklaşmakta olan Türk dizisi Aktris’in ilk fragmanını yayınladı. Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrol olduğu dizi, 31 Mayıs’ta yayınlanacak.

Bir süredir Türkiye’de dikkat çeken yerli içeriklere ev sahipliği yapan Disney+, yaklaşmakta olan yeni Türk dizisi Aktris‘in ilk fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, dizinin gündeme bomba gibi düşeceğinin açık bir göstergesi. Gelin hem fragmana hem de diziyle ilgili açıklanan bilgilere yakından bakalım.

Türkiye’nin en çok sevilen oyuncularından Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrol olarak karşımıza çıkacağı dizi; suç, gerilim ve komediyi aynı anda yansıtacak. Bunu dizinin ilk fragmanında da rahatlıkla görebiliyoruz. Bu arada; Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yanı sıra Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç, Tolga Tekin, Şebnem Hassanisoughi ve İpek Çiçek isimler de eşlik edecek.

Yeni dizi 31 Mayıs’ta yayınlanacak

Disney+ aktris

Hakan Bonomo tarafından kaleme alınan ve Soner Caner’in yönetmenlik koltuğuna oturduğu dizide, Türkiye’nin en ünlü oyuncularından birinin hayatı anlatılacak. 31 Mayıs itibarıyla Disney+’taki yerini alacak olan dizide, ünlü aktrisin gündüzleri ışıltılı, geceleri ise karanlık olan hayatına eşlik edeceğiz.

Aktris’in ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap