Baba Vanga’dan Corona Virüs Kehaneti
 1. Anasayfa
 2. Genel

Baba Vanga’dan Corona Virüs Kehaneti

0
Baba Vanga’dan Şok Eden Corona Virüs KehanetiBaba Vanga, Nostradamus ‘tan sonra en çok konuşulan kahinlerden biri olarak tanınıyor. Balkanların Nostradamus’u olarak da bilinen Baba Vanga’nın Corona Virüsü hakkında kehanette bulunduğu ortaya çıktı. 11 Eylül olayı, İngiltere’nin Brexit çıkışı ve bunun gibi daha pek çok olayı yıllar öncesinden bilmesiyle tüm dünyanın dikkatini çeken Baba Vanga, 2019 yılında tutan kehanetleriyle adından sıkça bahsettirmişti. Şimdi ise Corona virüsünü işaret eden kehanetleriyle bir kez daha şaşkınlık yarattı.
Baba Vanga, Asya Yok Olacak Dedi

Baba Vanga tarafından yapılan kehanetler arasında Asya’nın yok olmasına sebep olan bir salgın hastalığın ortaya çıkacağı ve bu hastalığa bağlı olarak milyonlarca insanın hayatını kaybedeceği yer alıyor. Corona Virüsü salgını başta Çin ve Uzak Doğu ülkeleri olmak üzere tüm dünyayı tehdit eden bir hastalık olma yolunda ilerliyor. Resmi rakamlara göre 27 farklı ülkede 362 kişinin hayatını kaybetmesine yol açan Coronavirüs salgını sebebiyle enfekte olan 17,485 kişi mevcut. Her geçen gün bu sayı daha da artıyor. Salgından onlarca yıl öncesinden bulaşıcı bir hastalığın yol açacağı felaketler hakkında Asya kıtasını uyaran Baba Vanga’nın daha önce gerçekleşmiş olan pek çok kehanete sahip olması akıllarda soru işareti yaratıyor.

Baba Vanga Kimdir?

Baba Vanga takma adlı Vangeliya Pandeva 31 Ocak 1991’de bugün Makedonya’ya bağlı olan Strumitza köyünde dünyaya geldi. Görme engelli olan kahin hayatı boyunca doğru çıkan pek çok kehanete imza atarak ününün doğduğu ülkeyi aşıp tüm dünyaya yayılmasına sebep oldu. Henüz yaşarken paylaştığı kehanetler Bulgar hükümeti tarafından kayıt altına alındı ve muhafaza edildi. 23 yıl önce hayata gözlerini yuman Baba Vanga yaptığı kehanetlerin çıkmasıyla hala adından söz ettirmeye devam ediyor.

Diğer Baba Vanga Kehanetleri

Baba Vanga’nın henüz gerçekleşmeyen kehanetleri arasında ABD Başkanı Trump ve Rusya Lideri Putin’in sağlıklarının tehdit altında olduğu yer alıyor. Putin’in bir suikaste kurban gideceği, Donald Trump’ın ise beyin tümörü sebebiyle hayatını kaybedeceği kehanetlerine ek olarak Avrupa’nın büyük bir ekonomik kriz yaşayacağı, Rusya’ya meteor düşeceği, dünyanın 2020 yılı boyunca çok fazla deprem ve tsunami haberiyle sarsılacağı da Baba Vanga kehanetleri arasında yer alıyor. Baba Vanga’nın sıkı takipçisi olan kişilerin söylediğine göre yaptığı kehanetlerin tutma oranı %85 denebilir. Belirtilen kehanetlerin tutup tutmayacağı şu an için gizemini koruyor.

Corona Virüsü Son Durum

Corona Virüsü’nün şu an için bilinen bir tedavisi bulunmuyor fakat çalışmalar tüm gücüyle devam ediyor. En son Taylandlı doktorlar tarafından yapılan açıklama tüm dünyada büyük bir umut yaratmıştı. Yapılan açıklamaya göre Tayland’da bir hastane, Corona Virüs ile enfekte olmuş hastalar üzerinde yeni bir tedavi denemiş ve ardından aralarında 70 yaşlarında bir Wuhan vatandaşının da yer aldığı 8 hasta olumlu gelişme göstererek hastaneden taburcu olmuştu. Tayland Sağlık Bakanlığı tarafından konuya dair resmi açıklama yapılması bekleniyor.

kaynak: https://tekno10.com/yasam/baba-vangadan-sok-eden-corona-virus-kehaneti/

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir