Avatar: The Way of Water, Disney+’ta Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Avatar: The Way of Water, Disney+’ta Yayınlandı

0

James Cameron’ın yıllar boyu beklenen ve geçtiğimiz senenin sonunda sinemalarda izleyicisi ile buluşan filmi Avatar: The Way of Water, beyaz perdede geçirdiği ayların ardından Disney+’ta yayınlandı.

2022’nin en çok konuşulan filmlerinden bir tanesi, hiç şüphesiz Avatar: The Way of Water‘dı. İlk kez 2009 yılında tanıştığımız Avatar serisinin devamı niteliğindeki ikinci film, yayınlanmadan önceki dönemde de yayınlandığı dönemde de sinema dünyasının bir numaralı gündem maddesiydi.

İzleyenleri özellikle yarattığı evrenle içine çekmeyi başaran yapım, sinemada izleme şansı yakalayamayan izleyiciler için Disney+’a geldi. Avatar: The Way of Water, 7 Haziran itibarıyla tüm Disney+ üyelerinin beğenisine sunuldu.

Vizyona girmesinden bu yana rekordan rekora koşan Avatar: The Way of Water, 2.32 milyar dolar gişe hasılatı ile dünya çapında tüm zamanların en çok hasılat yapan üçüncü filmi oldu. İlk filmiyle de büyük başarılara imza atan yapımda bu kez ilk filmde izlediğimiz olaylardan on yıl sonrasına gidiyoruz ve bizi bambaşka bir dünya ile yeni maceralar bekliyor.

İlk filmin hikayesinden 10 yıl sonraya gidiyoruz;

Avatar: The Way of Water

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir