Atatürk’e Yönelik Bir Komploya Yer Verilecek Netflix Dizisi “Pera Palas’ta Gece Yarısı”ndan İlk Fotoğraflar Paylaşıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Atatürk’e Yönelik Bir Komploya Yer Verilecek Netflix Dizisi “Pera Palas’ta Gece Yarısı”ndan İlk Fotoğraflar Paylaşıldı

0

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, başrolü olduğu Netflix dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı‘nın çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Instagram hesabından fotoğraflar paylaşan Kaya, diziye de bir bakış atmamızı sağladı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, yakın bir gelecekte yepyeni bir Türk dizisi ile karşımıza çıkacak. “Pera Palas’ta Gece Yarısı” isimli bu dizi, 1919 yılındaki İstanbul‘u anlatacak olması nedeniyle de çok konuşulacak gibi görünüyor. Şimdiyse dizinin başrol oyuncusu Hazal Kaya, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile yaklaşmakta olan dizinin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu.

Pera Palas’ta Gece Yarısı, Charles King‘in aynı isme sahip romanının bir uyarlaması. Elif Usman tarafından kaleme alınan projenin yönetmenlik koltuğunda ise Nisan Dağ yer alıyor. Hazal Kaya’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar, dizinin genel görünümünün nasıl olacağına dair ışık tutuyor.

İşte Pera Palas’ta Gece Yarısı setinden paylaşılan fotoğraflar

Pera Palas’ta Gece Yarısı, aslında Esra isimli bir gazetecinin hikayesine odaklanıyor. Pera Palas Oteli ile ilgili bir haber yazmak için görevlendirilen Esra, daha sonraki süreçte Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik bir komplonun içine düşecektir. Ancak İstanbul’daki bir kulübün patronu olan Halit ile tanışması, Esra’nın hayatındaki pek çok şeyi daha farklı şekilde yorumlamasına yol açacaktır.

Netflix’in yaklaşmakta olan Türk dizisi, Hazal Kaya’nın yanı sıra Tansu Biçer, Selahattin Paşalı, Yasemin Szawlowski ve James Chalmers gibi isimlerin de yer aldığı bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

 

Netflix, Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak çekimlerin tamamlanması, platformu da harekete geçirecek gibi görünüyor. Yakın bir gelecekte, Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın fragmanını izleme şansı yakalayabiliriz.

 

Pera Palas’ta Gece Yarısı, toplam 8 bölümden oluşacak şekilde hazırlandı. Ancak bu durumun değişip değişmeyeceğini zaman içerisinde göreceğiz.

 

Hazal Kaya, Instagram’da yaptığı paylaşımda şu açıklamalara yer verdi; Rüya gibi, ödül gibi bir setin son günüydü bugün.Başa sarıp tekrar yaşamak isteyeceği kaç seti olur bir oyuncunun bilmiyorum.

Hem işe hem de birbirine böyle özenle, hassasiyetle yaklaşan koca bir set dolusu insanı ancak sen bir araya getirebilirdin @emrecsahin Esra’yı bana emanet ettiğin için çok teşekkür ederim! Canım @selahattinpasali @yaseminszawlowski #tansubicer @mr.jameschalmers! Çok seviyorum! İyi ki… Kamera arkası ve önündeki canım ekip! Hemen kavuşmak üzere!!! @karga7pictures.

Kaynak:https://filmloverss.com/hazal-kayanin-basrolunu-ustlendigi-pera-palasta-gece-yarisi-isimli-dizinin-cekimleri-tamamlan
.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap