Asus ZenFone 3 Deluxe Satışa Çıktı
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Asus ZenFone 3 Deluxe Satışa Çıktı

0

ZenFone ailesinin üyelerinden Zenfone 3 Deluxe Tayvan ‘ da satışa çıktı. Ailenin diğer üyeleri Zenfone 3 ve ZenFone 3 Ultra idi.

ZenFone 3 Deluxe, boyut olarak ailenin ortancası konumunda. 5.5 inç ekrana sahip. 6 GB RAM, 256 GB dahili depolama birimi, 16 MP arka ve 8 MP ön kamera da diğer detaylar arasında.

ZenFone 3 Deluxe’un en önemli özelliklerinden biri, Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi. Yeni nesil bu işlemci ilk kez ZenFone 3 Deluxe modelinde kullanıldı. Testlere göre Snapdragon 820’den %10 daha yüksek performans sergileyen yeni yonga seti, verimlilik konusunda da avantaj sağlıyor.

Şu günlerde Tayvan’da 800 dolara satışa sunulan bu akıllı telefonun diğer ülkelere ne zaman ve nasıl bir fiyatla geleceği merak konusu.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap