Artık Android’de Gmail’deki arama sonuçlarını kolayca filtreleyebilirsiniz

  • Daha hızlı arama yapmak için, iş arkadaşınızın adından veya belirli bir zaman diliminden olduğu gibi arama kutusunun altındaki arama filtreleri‘ni seçerek sonuçları daraltabilirsiniz.

Android‘deki Gmail, kullanıcıların aradıkları belirli bir e-postayı veya bilgiyi bulmalarına izin vererek e-posta ve arama sonuçlarını hızlı ve kolay bir şekilde filtreleme olanağı ekledi. Arama filtreleri bağımsız olarak veya arama sonrası kullanılabilir.

Daha hızlı arama yapmak için, iş arkadaşınızın adından veya belirli bir zaman diliminden olduğu gibi arama kutusunun altındaki arama filtreleri’ni seçerek sonuçları daraltabilirsiniz. Gönderene göre e-posta ararken, önerilen gönderenler listesinden seçim yapabilir veya birden çok gönderenden gelen e-postaları arayabilirsiniz.

Bu özellik için yönetici denetimi veya son kullanıcı ayarı yoktur. Hem hızlı sürüm hem de Zamanlanmış sürüm alanlarına yayılıyor ve yayının Ekim 2021’in sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Android’de Gmail’de arama filtrelerini kullanma özelliği, tüm Google Workspace müşterilerinin yanı sıra g Suite Basic ve Business müşterileri için de kullanılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.