Army of The Dead 2 duyuruldu; ilk filmin öncesini anlatan Army of Thieves’ten ilk fragman geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Army of The Dead 2 duyuruldu; ilk filmin öncesini anlatan Army of Thieves’ten ilk fragman geldi

0

Zack Snyder’ın Netflix için hazırladığı Army of The Dead‘in ikincisi duyuruldu. Ayrıca ilk filmin öncesini anlatacak olan Army of Thieves’ten ilk fragman da paylaşıldı.

Son dönemin popüler yönetmenlerinden birisi olan Zack Snyder’ın yeni filmi Army of The Dead bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Netflix’te yayınlandı. Geçtiğimiz saatlerde de bu evrenden yeni haberler geldi.

Army of The Dead 2 Geliyor


Geçtiğimiz günlerde Netflix ile iki yıllığına anlaşma imzalayan Zack Snyder, son filmi Army of The Dead’in devamını yapacağını ve çalışmaların başladığını açıkladı. Ne yazık ki proje ile ilgili daha fazla ayrıntı açıklamadı. Ayrıca bu iki yıllık anlaşma süresince Zack Snyder’dan gelen daha birçok film görceğiz. Buna geçtiğimiz haftalarda duyurulan bilim kurgu filmi Rebel Moon da dahil.

Army of Thieves İlk Fragman


Aynı evrende geçen ve Army of The Dead’in öncesini anlatan Army of Thieves’ten ilk fragman Comic-Con esnasında paylaşıldı.

Army of the Dead’in öncesini anlatacak olan Army of Thieves’in ana karakteri, Army of the Dead’te de bulunan Ludwig Dieter olacak. Her iki filmde de karakteri canlandıran Matthias Schweighöfer, ayrıca Army of Thieves’in de yönetmenliğini yapacak. Senaristliğini ise Shay Hatten üstlenecek. Ludwig Dieter’i Army of the Dead filminde kasayı açması için tutulan kişi olarak görmüştük.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Nathalie Emmanuel (Game of Thrones), Stuart Martin (Jamestown), Matthias Schweighöfer (You Are Wanted), Guz Khan (Four Weddings and a Funeral), Ruby O’Fee (Polar), Jonathan Cohen, Noémi Nakai ve Peter Simonischek gibi isimler bulunuyor.


Filmin konusu ise şöyle: Army of the Dead’in öncesinde yaşananları anlatan filmde, gizemli bir kadın küçük bir kasabada banka memurluğu yapan Dieter’a Interpol’un en çok aranan suçlularından oluşan bir ekibe katılmasını teklif eder. Ekibin planı Avrupa’nın farklı yerlerinde bulunan ve yüksek güvenlikleriyle efsaneye dönüşmüş bir dizi kasayı soymaktır. Böylece Dieter hayatının macerasına sürüklenir.

 
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap