Arabanızın Çalınmasını Önlemek İçin Kolay Ve Kesin Çözüm
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Arabanızın Çalınmasını Önlemek İçin Kolay Ve Kesin Çözüm

0

Aracınızı Hırsızlar İçin Daha Az Çekici Hale Getirmek İstemez Misiniz?

Ulusal İstatistik Bürosuna göre, en az 30,000 soruşturulmamış olanla birlikte,  2016 yılında motorlu taşıt hırsızlık olayları ile ilgili neredeyse 358,000 bildirimde bulunulmuştur. Ve araba hırsızları, işledikleri suçun yanlarına kalması için yeni yollar bulmaya devam ediyor, buna son zamanlardaki “arakla ve park et” trendi de dahil, ve bu olay  yakın zamanda çözüme kavuşacak bir sorun gibi değil.
“Benim arabamın alarmı ve motor kilidi var” diyebilirsiniz. Aslında bunlar koruyamaz. Modern güvenlik sistemlerinin önemli caydırıcılar olduğu bir gerçektir. Fakat buda yeterli değildir, arabanızın uzaktan kumandasında bir düğmeye basarak uzaklaşmaktan başka arabanızı güvende tutmak için yapabileceğiniz çok daha iyi birşey var.

Her Bütçeye Uygun Yeni Takip Yöntemleri

Otomobil sigortası uzmanları, aracınızı güvende tutmanın en iyi yolunun üzerine bir takip cihazı yerleştirmek ve araçta alarm olduğunu gösteren bir çıkartma yapıştırmak olduğunu kabul eder.
Artık, akıllı telefonunuz sayesinde, yalnızca 30€ karşılığında kendi otomobil takip cihazınıza sahip olabilirsiniz. Ve işte en iyi kısım… herhangi bir aylık ücret ödemeden!
Araba hırsızları bu küçük cihazdan nefret edecek

Nasıl Çalışıyor?

Tek yapmanız gereken TrackR’i akıllı telefonunuzla eşleştirmek ve ücretsiz uygulamayı indirmek.Sonrasında TrackR’ı arabanıza, anahtarlığınıza ya da yerini tespit etmek istediğiniz herhangi bir nesneye gizleyin ya da yerleştirin.Şimdi mobil telefonunuzdan uygulamayı açın. Cihazınızın konumu haritada gözükecektir. Arabanızı bulmak istediğinizde “cihazı bul” işlemini seçin. Yeni konumun koordinatlarını hemen elde edeceksiniz.

Bana Ne Kadara Mal Olacak?

Büyük ihtimalle bu cihazın çok pahalı olacağını düşünüyorsunuzdur… Tabiki hayır, TrackR’ın en iyi yanlarından biri de oldukça ucuz olması; sadece 85TL. Bu fiyata alacağınız küçük bir cihaz sayesinde arabanızın nerede olduğunu istediğiniz an öğrenebildiğinizi düşünün!

TrackR’ı Nasıl Satın Alabilirim?

Satın alma işlemi çok kolaydır. Ürünü resmi websitesinden satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Halim ; yazılım dünyası , oyun ve film sektörüne de ilgili. Genel olarak teknoloji ve bilim ile uğraşmayı sever. Elektronik cihazlar ile başlayan serüveninde Network Dizayn ekibi ile beraber ilerlemekte.

Yorum Yap