Apple’ın 2023 Yılı Planları Ortaya Çıktı!
 1. Anasayfa
 2. Yazılım veDonanım

Apple’ın 2023 Yılı Planları Ortaya Çıktı!

0

Apple’ın 2023 Yılı Planları Ortaya Çıktı: Tüm Mac Modelleri Yenileniyor!

Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın 2023 yılındaki planlarını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Apple, önümüzdeki yıl en çok da bilgisayarları ile gündeme gelecek. Zira şirket, neredeyse her modelini yenileyecek.
Apple ile ilgili açıklamalarıyla yakından tanıdığımız Bloomberg yazarlarından Mark Gurman, şirketin yaklaşmakta olan planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Power On etkinlikleri kapsamında konuşan Gurman, Apple’ın yepyeni ürünler üzerinde çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.

Mark Gurman tarafından yapılan açıklamalara göre Apple, yeni monitörler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda; Studio Display ve Pro Display XDR isimli monitörlerin yenisinin geleceğini ima eden Gurman’a göre bu yeni monitörler, Apple’ın M serisi işlemcilerinden güç alacak. Ancak monitörlerde kullanılacak işlemci modeli ile ilgili net bir şey söylenmedi.

Yeni MacBook Pro, artık çok yakınımızda olabilir!

Apple’ın en çok rağbet gören ürünleri arasında yer alan MacBook Pro‘nun da yenilenmekte olduğu belirtiliyor. Edinilen bilgilere göre Apple, bir süredir M2 Pro ve M2 Max işlemcilerle çalışan 14 ve 16 inç boyutlu MacBook Pro üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Mark Gurman’ın iddiası gerçek olursa, bu yeni dizüstü bilgisayarlar ile 2023’ün ilk aylarında tanışacağız. 

M3 işlemcili iMac geliyor!

Mark Gurman’a göre Apple, all-in-one bilgisayarı iMac ile ilgili de çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan açıklamaya göre Apple’ın 2023’te tanıtacağı iMac, M3 işlemciden güç alacak ve yılın sonuna doğru tanıtılacak. Bununla birlikte; yaklaşmakta olan bir durum daha var. O da Apple Mac mini. Gurman, M2 işlemciden güç alacak Mac Mini ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ancak bu ürünün ne zaman çıkacağının belli olmadığını söylüyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir