Apple TV+’ın yüksek bütçeli bilim kurgu dizisi Foundation’ın yeni fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Apple TV+’ın yüksek bütçeli bilim kurgu dizisi Foundation’ın yeni fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı

0

Isaac Asimov‘un aynı isimli kitabından uyarlanan Foundation ya da Türkçesi ile Vakıf dizisinden yeni bir fragman paylaşıldı ve dizinin net yayın tarihi paylaşıldı.

Ben Robot, Nightfall ve Sonsuzluğun Sonu gibi kitapların yazarı olan Isaac Asimov’un bir başka başarılı eseri Vakıf kitabının dizi uyarlamasından yeni bir fragman yayınlandı ve yayın tarihi net olarak resmi bir şekilde açıklandı.

Bilim kurgu eserlerinin en iyilerinden biri olarak kabul edilen Vakıf, on milyonlarca gezegeni kapsayan bir galaktik imparatorluğun çöküşünü konu alan bir roman. Bir süredir de dizisinin geldiği biliniyordu. Geçtiğimiz saatlerde diziden bir fragman daha paylaşıldı ve net yayın tarihi açıklandı. Foundation, 24 Eylül 2021‘de Apple TV+ üzerinden yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cassian Bilton, Laura Birn, Jared Harris, Leah Harvey, Lou Llobell, Terrence Mann, Lee Pace ve Mido Hamada bulunuyor. Bahsi geçen yeni yayınlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Foundation (Vakıf) Fragman

Kaynak:https://comicbook.com/tv-shows/news/foundation-release-date-trailer-apple-tv-plus/.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap