1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Apple iOS 11.2.5 beta 6 güncellemesi yayınladı

Apple iOS 11.2.5 beta 6 güncellemesi yayınladı
0

Apple sonunda beklenen iOS 11.2.5 beta 6 güncellemesini yayınladı. Peki, neler değişti? Apple bu güncellemede en çok nelere dikkat etti? iOS 11.2.5 beta 6 ile neler değişti?

iOS 11.2.5’in beta aşaması devam ediyor. Apple yeni sürümün 6. beta paketini yayınladı. Peki yeni betada herhangi bir değişiklik var mı? Yenilikler nedir? Bunlara birlikte bakalım.

iOS 11.2.5 beta 6, kötü amaçlı bir bağlantının iOS cihazlardaki Mesajlar uygulamasını dondurmasına, kilitlemesine izin veren hatayı düzeltiyor.

Ancak bunun dışında başka bir yenilik yok.

Bununla birlikte 11.2.5 beta 2’den itibaren Siri, haber podcast’lerini okuma özelliği kazandı. Yani Siri’ye haberler sorulduğunda, günlük haber podcast’lerini okuyabiliyor. Varsayılan olarak Washington Posttarafından paylaşılan haberler yer alıyor, fakat başka kaynaklar da seçilebiliyor. Şunu da ilave edelim, Siri’nin haber podcast’lerini okuması özelliği bu hafta başından itibaren iOS 11.2.2 yüklü cihazlar için de aktif hale geldi.

Genellikle beta sürümünü kullanmak istemeyen pek çok kişi var. Ancak denemek için can atan da! İşte bunun için kullanıcı deneyimlerini okumak gerekir. Birde iOS 11.2.5 beta 6 hakkında yayınlanan açıklamaları. Tabi ki performansı nasıl etkileyeceğini bilemeyebiliriz. Ancak kullandığımız zaman görebiliriz. Ancak genel olarak izlenimler iyi durumda. Bakalım gelecek olan tam sürüm ile ne gibi değişiklikler karşımıza çıkacak?

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.