Anıtkabir’de Atatürk’e hakaret eden o rezil kendini bilmez kişi tutuklandı

Adını, resmini ve çirkin hakaret içerikli videosu, dahi yayınlanması sakıncalı bu canım vatanı hice sayıp, Türkiye’yi karalayan o kişiye benzer, insan için Mahkeme, tutuklama kararı vererek cezaevine gönderdi.

Adını, resmini ve çirkin hakaret içerikli videosu, dahi yayınlanması sakıncalı bu canım vatanı hice sayıp, Türkiye’yi karalayan o kişiye benzer, insan için Mahkeme, tutuklama kararı vererek cezaevine gönderdi.

Anıtkabir’de çektiği provokasyon içerikli görüntüyü sosyal medyadan paylaşan ve Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan S.İ., tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, tutuklama kararı vererek S.İ.’yi cezaevine gönderdi.

Umarım gittiği yerde laikini bulur ve uzun uzun düşünerek ne! yapmaya çalıştığının farkına varıp, ülkemizi içte ve dışta birebir tehlikelerden koruyan Ata’mızın değerini anlar.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Merakla Beklenen The Walking Dead’in 9. Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı

Bruce Willis ve Samuel L. Jackson’ın Yer Aldığı Glass Filminden İlk Fragman Geldi