“Andropoz” Dizisinden Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
  1. Ana Sayfa

“Andropoz” Dizisinden Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

0

 

 

Netflix’in Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın’lı Dizisi “Andropoz”dan Tanıtım Fragmanı Geldi

Netflix Türkiye, yeni dizisi Andropoz’dan ilk tanıtım fragmanını paylaştı. Dizi, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ve Tamer Karadağlı’ya yer veriyor.

Türkiye içeriklerini büyük bir hızla artırmaya devam eden Netflix, bugün komedi türündeki yeni dizisi “Andropoz”un ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Dizinin başrolünde Türk televizyonunu en sevilen isimlerinden Engin Günaydın ve Tamer Karadağlı yer alacak.

Netflix Türkiye’nin yayınladığı Andropoz tanıtım fragmanı, diziden sadece bir sahneye yer verdi. Sahne, dizinin konusunu da özetliyor, karakterimizin çıkacağı yolculuğun başlangıcını ve fikrini içeriyordu.

Andropoz tanıtım fragmanı:

Andropoz, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ve Tamer Karadağlı’nın yanı sıra Derya Karadaş, Turgut Tunçalp, Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun, Melissa Dilber ve Merih Dilber de yer alıyor.

Dizi, 50 yaşını geçen aile babası Yusuf’un kafasını değişime takmasını ve bu düşünce sonucunda çıkacağı maceraları konu alacak. Andropoz, 7 Ekim’de yayımlanacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap