Android’deki Google Kişiler uygulamasındaki yeni özellikler
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Android’deki Google Kişiler uygulamasındaki yeni özellikler

+ - 0

 

Bugün 03.10.2017 Salı, Android’de Google Kişiler uygulamasının 2.2 sürümü piyasaya sürülüyor. Bu sürüm, kişilerinizin görünümü ve yönetiminde çeşitli değişiklikler içermektedir. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Kişi görünümünde yapılan değişiklikler

Büyük fotoğraflar geri geliyor: G Suite kullanıcılarının popüler bir isteği sonucunda, şimdi daha büyük, daha canlı bir iletişim fotoğrafı görüntüleyeceğiz.
Fotoğrafın altındaki işlem düğmeleri daha kolay bağlanmanızı sağlar: Kişi adının altında, arama yapmak, metin, video sohbet etmek veya e-posta ile iletişime geçmek için yeni düğmeler göreceksiniz. Ayrıca, kişinin bilgilerinde en az bir sokak adresi varsa bir Yol Tarifleri düğmesi görünecektir.
Dizin kartı, dizin profili bilgilerini gösterir: Bu kartta, kişinin iş unvanı, iş telefonu numarası, yönetici adı ve ofis konumu gibi şeyler görülecektir.


Önerilerdeki Değişiklikler

Eklenecek öneri kişileri: Bu sürümde yeni olan, Google ürünlerinde sıklıkla iletişim kurduğunuz kişiler eklemek için öneriler görürsünüz. Bunlar, “Sıklıkla iletişim kurduğunuz kişileri ekleyin” özet kartının altında görünür.

 
 

Tüm kopyaları birleştir: Yinelenen öneri görünümünde artık tüm kopya önerilerini bir kerede kabul etmenize izin veren bir “BİLEŞİM TÜMÜ” düğmesi var.

 
 

Özelleştirilmiş “Rehber” görünümü

Son olarak, yalnızca “Rehber” liste görünümünü istediğiniz etiketleri gösterecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu, ana liste ekranında “Görünümü özelleştir” adı verilen yeni bir menü öğesi aracılığıyla erişilir. Bu özellik, “Tüm kişiler” liste görünümü için önceki sürümlerde mevcuttur, ancak şimdi bireysel hesaplar için de kullanılabilir hale getirilmiştir.

Bu değişikliklerin kişilerinizi basit ve verimli bir şekilde yönetmesini umuyoruz. Google Kişileri kullanma hakkında daha fazla bilgi için lütfen Yardım Merkezini ziyaret edin .

Kaynak ve resimler: G Suite

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap