Android, Takvim için yeni toplantı oluşturma akışı
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Android, Takvim için yeni toplantı oluşturma akışı

0

Google, 7 Mayıs 2019 tarihinde Google Suit Android cihazlarında etkinlik oluşturmayı veya düzenlemeyi kolaylaştırmak için benzer iyileştirmelerin yapıldığını açıkladı.

Yeni duyurulan web’de Takvim için yeni bir etkinlik oluşturma akışından. Şimdi size zaman kazandırmak ve Android’de bir toplantı oluştururken / düzenlerken bazı değişiklikler göreceksiniz:

Takvim kılavuzuna görsel erişimi sürdürme: Artık, oluşturma / düzenleme görünümünü daraltabilir veya genişletebilirsiniz, böylece bu ekran ile Takvim ızgarası arasında ileri ve geri gidebilirsiniz. Bu, istediğiniz zaman dilimine dokunarak, aynı günde dikey olarak başka bir zamana veya yatay olarak başka bir güne sürükleyip bırakarak doğrudan Takvim ızgarasıyla etkileşime girmenizi sağlar.
Oluştur / düzenle görünümünden çıkmadan misafir durumunu görün:Konukların uygunluğunu doğrudan Takvim kılavuzunda kolayca görün, çünkü takvimleri etkinliğe eklediklerinde yüklenir. 
Google Takvim, toplantı için bir başlık da önerebilir. Konukları ekledikten sonra, organizatörler misafirlerinin programlarını “Programları Görüntüle” yi tıklayarak veya Yaratma Görünümünü aşağı sürükleyerek görebilirler.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir