1. Ana Sayfa
  2. Android

Android Mobil İnternet Hattınız Çekmiyor mu? Hemen Hızlandırın!

Android Mobil İnternet Hattınız Çekmiyor mu? Hemen Hızlandırın!
0

Yavaş internet erişim hızınız mı var ve internet ile bağlantınız sık sık kesiliyor mu? Mobil paketiniz ay sonu gelmeden bitiyor mu? Online güvenliğinizden kaygılanıyor musunuz? Tek bir tıklamayla Android için, Network Master’ı kurup yaşadığınız bu sorunlara son verebilirsiniz.

Network Master küçük, hızlı ve ücretsiz bir ağ aracıdır. Kimlik avı yapan Wi-Fi erişim noktalarını tanımlayabilir ve online güvenliğinizi koruyabilir, hızlı WiFi erişim noktalarını bulmak için ağ hızını test edebilir, profesyonel ağ analiz sistemine bağlı tüm aygıtları tespit edebilir, arka planda çalışan yetkisiz arka plan uygulamalarını sonlandırarak internet bant genişliğini optimize edebilir, 3g/4g veri kullanımını izleyebilir, internet erişimini hızlandırmak için WiFi sinyalini güçlendirebilir ve Network Master ile hareketli erişim noktalarını paylaşabilirsiniz.

Ağ Bant Genişliğini Koruma

Gerçek zamanlı olarak uygulamaların ağ kullanımını görüntüleyin ve online oyunlar, online video ve indirme uygulaması gibi önemli uygulamalar için otomatik olarak bant genişliğini koruyun.

Güvenlik Kontrolü

DNS saldırılarını, ARP sahte IP kullanımını ve SSL saldırılarını tespit ederek, online güvenliğinizi koruyun ve güvenilir olmayan genele açık WiFi’leri veya kimlik avı yapan erişim noktalarını önleyin.

İnternet Bant Genişliği Optimizasyonu

Arka planda gizlice ve izin almadan hücresel veya WiFi verilerini kullanan uygulamaları tespit edin ve bunları durdurun, izin verilen uygulamaların maksimum bant genişliğine ve bağlantı hızına sahip olmasını sağlayın.
Profesyonel Hız Ölçer

Yüklemelerin gerçek zamanlı olarak testi ve DNS’i çözülmüş hız. Hız testi hem şebeke bağlantısı hem de WiFi ağı üzerinde çalışır, ağınızın hızı ile ilgili sorunları çözer ve doğrular.

WiFi Casus Tespiti

WiFi erişim noktasına bağlı Android Telefon, iPhone/iPad, Windows Masaüstü/Dizüstü Bilgisayar gibi tüm aygıtları izleyin. Güvenlik seviyelerini değerlendirebilir, izinsiz girenleri tespit edebilir ve ağ sorunlarını çözebilirsiniz.

Hareketli Erişim Noktasını Paylaşın

Cep telefonunuzu bir yönlendirici haline getirin ve mobil ağınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Veri Kullanımını İzleyin

Mobil veri kullanımını 7/24 izleyin ve doğru bilgileri güvenle gösterin. Uygulamalar boşa veri harcadığında veya veri limitlerine yaklaştığında bir uyarı gönderin.
Yanıltıcı reklamlara karşı yardım

Network Master yanıltıcı indirmelere karşı mücadelede kararlı bir yazılım. Bu konudaki resmi politikaların tamamını şurada bulabilirsiniz:

http://www.lionmobi.com/about_us/promotion_policy/

Eğer bu reklamlardan biriyle karşılaşırsanız, adsfeedback@lionmobi.com. adresinden iletişime geçebilirsiniz. Yazılım geliştiricileri, Yazılım hakkında ne kadar fazla geri bildirim gönderilirse, o kadar iyi hizmet verilebileceğini ifade ediyor.

Network Master – Speed Test Yazılımını incelemek ve mobil android cihazına kurmak isteyenler, Google Play’e buradan giriş yapabilirler.

Uygulama hoşuma gittiği için, Geliştiricinin uygulama sayfasında birde yorum bıraktım.

Yorum:

Uygulamayı 10 gündür deniyorum. Tepki ve hatalarını gözledim. Ev Odalar arası çekim güçleri de denendi mükemmel.Dış mekanda muhtelif uzaklıklarda hem wi-fi, hem de mobil veri akışı gözlendi. Süper.

En büyük ve tek eksiği reklam göstermesi. Ancak arkadaşlar kimsenin bedava iş yapmadığı dünyamızda beleşçiliği biraz bırakalım da gerçeklere biraz bakalım. Hem bedava yazılım kullanılacak hemde reklam olmasın istiyorsan paraya kıyacaksınız. Benden 4 yıldız5 yıldız vermedim çünki reklam var. Reklam manuel kapatılacak. Geliştiricilere teşekkür ederim.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap