Amazon’da Bu Hafta Daha Ucuza Satılan Elektronik Ürünler
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Amazon’da Bu Hafta Daha Ucuza Satılan Elektronik Ürünler

0

 

Amazon Türkiye’de, bu hafta indirime giren elektronik ürünler belirlendi. Listede dizüstü bilgisayarlar, projeksiyonlar, monitörler ve oyuncu aksesuarları yer alıyor.

7 TL’ye dizi ve film platformu Prime Video dahil, hızlı kargo hizmetiyle Türkiye’de faaliyet veren Amazon’un iddialı kampanyalarını ve indirimli ürünlerini sizinle paylaşmayı sürdürüyoruz. 

15 Mart Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak bu haftanın indirimli ürünleri köşesinde oyuncuların ve ev eğlence sistemi arayışında olanların işine yarayacak pek çok ürün var. Üstelik bu kez sizlerle birlikte ürünleri rahatlıkla seçebilmeniz için kategorilerdeki indirimleri paylaşıyoruz.

Amazon’da indirime giren elektronik ürünler:

15 Mart’tan itibaren bir hafta boyunca uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Amazon ürünleri bunlardı. Amazon tarafından düzenlenen indirim ve kampanyalar için takipte kalın, görüşlerinizi yorumlar bölümüne bekliyoruz.  

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap